1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Cemaatin Van'daki Son Çırpınışları

Cemaatin Van'daki Son Çırpınışları

Cemaatin Van'daki Son Çırpınışları
A+A-

Zaman Gazetesi'nin, Fethullah Gülen'le yaptığı ve "Herkes konuştu o sustu" sloganıyla haftalardır anons ettiği röportajın yer aldığı gazete satılamayınca, bedava dağıtılmaya başlandı.

WanHaber.com - ÖZEL

Zaman’ın, Fethullah Gülen'le yaptığı ve "Herkes konuştu o sustu" sloganıyla haftalardır anons ettiği röportajın yer aldığı gazete Van’da satılamayınca, bedava dağıtılmaya başlandı.


Akşam saatlerinde kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından şehir merkezinde bulunan binaların kapılarına Zaman Gazetesi’nin bırakılması tepkiye neden oldu. Kapılarının önünde Zaman Gazetesini gören vatadaşlar gazeteyi okumak istemediklerini belirterek: “Günlerdir her yere reklam vererek herkesin merakle beklediklerini zannettikleri Zaman Gazetesi’ni kimse almayınca bazı kişi veya kişiler Zaman Gazetesi’ni kapılara bırakıp kaçıyor. Pensilvanyada iki gözyaşı döküp mazlum görüntüsü veren ama Türkiye’yi alttan gizli yapılanmalarla ele geçirmek isteyen, başbakanın ayağını kaydırmaya çalışarak koltuğuna oturmak isteyen bir zat ile yapılan röportajın yer aldığı gazeteyi kimse satın almayınca, gazetenin yetkilileri heralde her kapıya bırakın hiç yoktan kaldırırken bile olsa bir göz atar mantığıyla gazeteyi okutmaya çalışıyorlar. Bu davranış Zaman’ın ve cemaatin Van’da artık yok oluşunu ve çırpınışını açıkça ortaya koymaktadır.” Dediler.

zaman.jpg

A+A-

HABERE YORUM KAT

5 Yorum