1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Cem Yılmaz Minyon Seviyor!

Cem Yılmaz Minyon Seviyor!

Cem Yılmaz Minyon Seviyor!
A+A-

Ünlü komedyen Cem Yılmaz karşısında gazetecileri görünce şoke oldu. Cem Yılmaz'ın Minyon Tipli Bayanlar İlgisini Çekiyor. Ünlü şovmenin esmer sevgilisinin “Cemoş bizi çekiyorlar, dikkat et” sözleri ise geceye damga vurdu.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz karşısında gazetecileri görünce şoke oldu. Cem Yılmaz'ın Minyon Tipli  Bayanlar İlgisini Çekiyor. Ünlü şovmenin esmer sevgilisinin “Cemoş bizi çekiyorlar, dikkat et” sözleri ise geceye damga vurdu. 

Ünlü komedyen Cem Yılmaz yeni sevgilisi ile görüntülendi. Gazetecilere yakalanan Cem Yılmaz gazetecileri görünce adeta şaşkına uğradı. Cem Yılmaz'in Ayşe Hatun Ünaldan sonraki yeni sevgilisi magazin gündemine bomba gibi düştü.

Cem Yılmaz'ın Minyon Tipli  Bayanlar İlgisini Çekiyor

Ayşe Hatun Önal'dan ayrılan ünlü komedyen Cem Yılmaz yeni gözdesiyle yakalandı.

Asmalımescit'e eğlenmeye giden Cem Yılmaz çıkışta gazetecileri görünce şaşkına uğradı. Yanında ise yeni sevgilisi vardı. Kim olduğu hakkında bilgi vermeyen Yılmaz, soruları yanıtlamadan oradan ayrıldı.

FLAŞ! Cem Yılmaz FENA YAKALANDI!

Ayşe Hatun Önal’dan ayrılan Cem Yılmaz yeni kız arkadaşıyla önceki akşam Asmalımescit Soho House’da eğlendi. Yılmaz’a ismi Serenay Sarıkaya ile aşk dedikodularına karışan iş adamı Muzaffer Yıldırım ile kız arkadaşları da eşlik etti. Mekandan gece saat 03.00’de çıkan Yılmaz ve arkadaşları karşılarında muhabirleri görünce şoke oldu.

Ünlü şovmenin esmer sevgilisinin “Cemoş bizi çekiyorlar, dikkat et” sözleri ise geceye damga vurdu. Yılmaz muhabirlerin ‘Yanınızdaki hanımefendiler kim acaba?’ sorusuna “O soruyu sorarsanız terbiyesizlik olur” yanıtını verdi. Plakası eski eşi Ahu Yağtu’nun baş harflerinden oluşan aracına binen Yılmaz, arkadaşlarıyla Etiler’deki evine gitti.

Cem Yılmaz Kimdir?

23 Nisan 1973 tarihinde İstanbul'da doğdu. Aslen Sivas'lıdır. İlköğrenimini Mehmet Akif İlkokulu’nda tamamladı. Ortaokulda Bahçelievler Kazım Karabekir Ortaokulu'nu, sonrasında da Etiler Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi ve Boğaziçi Üniversitesi Turizm ve Otel Yönetimi bölümünü bitirdi. 

Karikatüre olan ilgisi ve yeteneği sayesinde üniversite yıllarında Leman isimli mizah dergisinde çalışmaya başladı. İlk gösterisini dergide çalıştığı yıllarda, Leman Kültür Merkezi'nde gerçekleştirdi. Sonrasında BeşiktaşKültür Merkezi’nde sahne almaya başladı ve burada düzenlediği gösteriler ile adını duyurmayı başararak günümüze kadar toplamda 4.000'den fazla kez sahneye çıktı.

1998'de Her Şey Çok Güzel Olacak isimli filmle sinema sektörüne adım attı. İçlerinde Türk Sineması’nın en sevilen filmleri arasına girmiş olan G.O.R.A., Hokkabaz ve Yahşi Batı gibi yapımların da bulunduğu 10 filmde rol aldı ve 3 filmde seslendirme sanatçısı olarak çalıştı. 

Sinema alanındaki çalışmalarının yanı sıra sahne gösterilerini de devam ettirdi; her biri kapalı gişe oynayan 4 ayrı stand up gösterisi gerçekleştirdi, Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası işbirliği ile özel konserler kapsamında orkestraya 2 kez şeflik yaptı ve üniversite ziyaretlerinin birleşiminden oluşan bir DVD çıkardı. 

Kariyeri boyunca birçok markanın reklam yüzü oldu, aralarında Panasonic, Opet, Türk Telekom, Türkiye İş Bankası, Doritos gibi büyük markaların yer aldığı firmalar için başarılı reklam kampanyalarına imza attı. Karikatürlerinin yer aldığı bir kitap ve 3 filminin senaryolarının kitaplaştırılmış hali de okurların yoğun ilgisini çekti. 

“Sadri Alışık Ödülleri En İyi Erkek Oyuncu Ödülü”, “ 4.Yeşilçam Ödülleri En İyi Erkek Oyuncu Ödülü”ve “Brussels Uluslararası Bağımsız Film Festivali En İyi Erkek Oyuncu Ödülü” gibi ödüllerin de dahil olduğu çeşitli ödüllere layık görüldü.

A+A-

HABERE YORUM KAT