1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Çelik: Nadiroğlu Halkı Kandırıyor!

Çelik: Nadiroğlu Halkı Kandırıyor!

Çelik: Nadiroğlu Halkı Kandırıyor!
A+A-

Van Girişimci Genç İş Adamları Derneği Genel Sekreteri Fatih Çelik, Van Ticaret ve Sanayi Odası (VATSO) Başkanı Mirza Nadiroğlu’nun Van halkını kandırdığını iddia etti.

 

Türü belgelerin Van genelinde Erciş Ticaret ve Sanayi Odası tarafından verilmesinin yerinde bir karar olduğunu belirten Genel Sekreter Çelik yaptığı açıklamada şunları söyledi;


“Van Ticaret ve Sanayi Odası’ndaki yolsuzluk nedeniyle Van’da verilen taşımacılık ile ilgili K Türü belgeler Diyarbakır'a alınmıştı Sayın Milletvekilimiz Fatih Çiftci'nin girişimleri sonucunda tekrar Van'a getirilmiştir. Ancak, VATSO’daki soruşturma devam ettiği için de Van'daki ikinci ticaret ve sanayi odası olarak Erciş Ticaret ve Sanayi Odası’nda belgeler verilmeye başlanmıştır. Bize katkı sağlayan, esnafımızı Diyarbakır'a gitmekten kurtaran vekilimizle ilgili yanlış bilgiler verilmektedir. VATSO kendi yanlışlarını kapatma çabası ile doğruları çarptırılıyor. Van Milletvekili Fatih Çiftci olmasaydı bu hep Diyarbakır'da kalacak ve bizim esnafımızda hiç suçu günahı olmadan başkalarının günahını çekerek bu işkenceye devam edilecekti. Olayların doğru anlatılması için lütfen gerekli hassasiyeti gösterip Van halkını kandırmayalım. Üyelerimiz ve bu belgeye ihtiyaç duyan tüm kişiler adına sayın milletvekilimiz Fatih Çiftci'ye teşekkür ediyoruz. Bu yalanı kendi çıkarları için söyleyerek Van halkını kandırmaya çalışanları da kınıyoruz.”

A+A-

HABERE YORUM KAT