1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Çek Cumhuriyeti Maçı Öncesi 19 Mayıs Stadı'nda İnceleme

Çek Cumhuriyeti Maçı Öncesi 19 Mayıs Stadı'nda İnceleme

Çek Cumhuriyeti Maçı Öncesi 19 Mayıs Stadında İnceleme
A+A-

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Milli Takımlar Müdürü Hüseyin Coşkun önderliğindeki 14 kişilik heyet, Türkiye-Çek Cumhuriyeti arasında oynanacak olan özel maç öncesi Manisa 19 Mayıs Stadı'nda incelem

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Milli Takımlar Müdürü Hüseyin Coşkun önderliğindeki 14 kişilik heyet, Türkiye-Çek Cumhuriyeti arasında oynanacak olan özel maç öncesi Manisa 19 Mayıs Stadı'nda incelemelerde bulundu.
Manisa 19 Mayıs Stadı'nda 6 Şubat'ta oynanacak olan Türkiye A Milli Futbol Takımı ile Çek Cumhuriyeti maçı öncesi TFF'den gelen 14 kişilik teknik heyet, sahanın uygunluğunu inceledi. Heyet, soyunma odaları, protokol tribünü, basın odaları, yedek kulübe koltukları, stattaki koltukların numarataj işlemleri, bileşim ve iletişim ile ilgili eksiklikleri yanı sıra stadın ve protokol tribününün uluslararası milli maçlarda aranılan normları kazandırılması adına yapılması gerekenleri not etti. Bazı eksikliklerin giderileceğini söyleyen Türkiye Futbol Federasyonu Profesyonel Kurul Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi Arif Koşar, "Manisalı hemşehrilerimizin o gün stadı doldurup, milli takımımıza en iyi şekilde destek vereceğini düşünüyorum. Manisa'nın bu futbol karnavalını en iyi şekilde yaşayacağına inanıyorum" şeklinde konuştu.
(AY-RFK-S)

15.01.2013 13:45:20 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT