1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Cebesoy İlköğretim Okulu'nda Karne Heyecanı

Cebesoy İlköğretim Okulu'nda Karne Heyecanı

Cebesoy İlköğretim Okulunda Karne Heyecanı
A+A-

Adana Cebesoy İlköğretim Okulu'nda karne heyecanı yaşanırken okumayı söken çocuklar öğretmenlerinin yaptığı ağaç resmine elma astı. Tüm Türkiye'de olduğu gibi bugün yarı yıl tatiline giren öğrencil

Adana Cebesoy İlköğretim Okulu'nda karne heyecanı yaşanırken okumayı söken çocuklar öğretmenlerinin yaptığı ağaç resmine elma astı.
Tüm Türkiye'de olduğu gibi bugün yarı yıl tatiline giren öğrenciler karne heyecanı yaşadı. Adana'da da Cebesoy İlköğretim Okulu öğrencileri karnelerini aldıktan sonra aileleriyle sevincini paylaştı. Okulda karne alan öğrenciler arasında en çok sevinenler ise 1. sınıf öğrencileri oldu. İlk kez karne alan öğrencileri daha da heyecanlıydı. 1-F sınıf öğretmeni Birol Serdar yarı yıla kadar okumayı öğrenen öğrencilerine karne günü sürpriz hazırladı. Serdar, okumayı öğrenen öğrencileri yaptığı ağaç resmine yapma elma asma ödülü verdi. Öğrencilerden Dama Nur Ağaya hem okumayı öğrendiği için hem de öğretmeninin hazırladığı sürprizden dolayı çok heyecanlandığını belirterek, "İlk kez karne aldığım için çok mutluyum" dedi.
Mehmet Emre Yıldız da okumayı öğrendiği için ağaca elma astı.
(FKE-Y)

25.01.2013 15:41:20 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT