1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Cbü Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürü Erdoğan'dan Vali Daşöz'e Ziyaret

Cbü Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürü Erdoğan'dan Vali Daşöz'e Ziyaret

Cbü Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürü Erdoğandan Vali Daşöze Ziyaret
A+A-

Celal Bayar Üniversitesi (CBÜ) Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Kenan Erdoğan Vali Halil İbrahim Daşöz'ü makamında ziyaret etti. CBÜ Sosyal Bilimler Enstitüsü Prof. Dr. Kenan Erdoğan ziy

Celal Bayar Üniversitesi (CBÜ) Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Kenan Erdoğan Vali Halil İbrahim Daşöz'ü makamında ziyaret etti.
CBÜ Sosyal Bilimler Enstitüsü Prof. Dr. Kenan Erdoğan ziyaret sırasında Vali Daşöz'e Enstitü ve faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Üniversitelerin uluslararası yapıya açık kurumlar olduklarını, ancak kentin idarecileri ile de iyi ilişkileri bulunması gerektiğini ifade eden Erdoğan, Vali Daşöz'ün çalışmalarını takip ettiklerini ve eğitime verilen önemin kendilerini memnun ettiğini söyledi. Erdoğan, yapılan çalışmalara kendilerinin de katkı koymaya hazır olduklarını ifade etti. Enstitü tarafından Mart ve Ekim aylarında olmak üzere yılda iki kere dergi yayınladıklarını, internet ortamında da ulaşılabildiğini belirten Erdoğan derginin son dört sayısını Vali Daşöz'e verdi. Vali Daşöz de ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek Manisa için her zaman işbirliği yapmaya hazır olduklarını söyledi.
(ÖND-Y)

04.12.2012 18:59:20 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT