1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Çaykur Rizespor'da Oğuz Aydın İle Yollar Ayrıldı

Çaykur Rizespor'da Oğuz Aydın İle Yollar Ayrıldı

Çaykur Rizesporda Oğuz Aydın İle Yollar Ayrıldı
A+A-

PTT 1. Lig takımlarından Çaykur Rizespor'da göreve gelen Mustafa Denizli'nin tek yetkili olmasının ardından sportif direktör Oğuz Aydın ile yollar ayrıldı. Geçtiğimiz günlerde Rize'de yapılan basın

PTT 1. Lig takımlarından Çaykur Rizespor'da göreve gelen Mustafa Denizli'nin tek yetkili olmasının ardından sportif direktör Oğuz Aydın ile yollar ayrıldı.
Geçtiğimiz günlerde Rize'de yapılan basın toplantısında Çaykur Rizespor Kulübü Başkanı Metin Kalkavan'ın "Artık Rizespor'da futbolun tek patronu Mustafa Denizli'dir. Biz her hangi bir şekilde kendisine futbol konusunda karışmayacağız" sözleri üzerine bugün kulüpten yapılan açıklamada sportif direktör Oğuz Aydın'ın görevine son erdiği ifade edildi.
Kulüpten yapılan açıklamada, "Futbolcu, kaptan ve sportif direktör olarak uzun yıllar Rizesporumuza hizmet eden Oğuz Konuk Aydın'a; sevgi, disiplin, hoşgörü ve özellikle kurumsal anlamda verdiği emekler için teşekkür ederiz. Yaptığı fedakarlıkları unutulmayacak olan Oğuz Konuk Aydın'a ömür boyu başarılar dileriz" denildi.
(AK-EK-BÇ-S)

01.01.2013 19:00:35 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT