1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Çayırova'da Karla Mücadele Seferberliği
Çayırovada Karla Mücadele Seferberliği

Çayırova'da Karla Mücadele Seferberliği

Çayırova'da giderek artan yoğun kar yağışı üzerine Çayırova Belediyesi karla mücadele ekipleri, tüm donanım ve ekipmanlarını seferber ederek, ilçede yaşanabilecek yol, ulaşım ve trafik sıkıntılarının

A+A-
Çayırova'da giderek artan yoğun kar yağışı üzerine Çayırova Belediyesi karla mücadele ekipleri, tüm donanım ve ekipmanlarını seferber ederek, ilçede yaşanabilecek yol, ulaşım ve trafik sıkıntılarının önüne geçmek için canla başla çalışıyor.
Çayırova Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü karla mücadele ekipleri 7 gün 24 saat çalışma esasına dayanarak, kar yağışının vatandaşlar için bir çile haline gelmesine engel olmak için çalışmalarını sürdürüyor. İlçeyi bölge bölge kontrol altına alarak yaklaşık olarak 500 ton tuz, 1 tuzlama aracı, 3 tuzlama kamyoneti, 3 kepçe, 2 greyder ve 45 personel ile karla mücadele eden belediye ekipleri başta ana arterler olmak üzere, caddeleri, sağlık, eğitim ve kamu kurumlarına ulaşımları açık tutmaya çalışıyor. Ayrıca belediye, 45 kişilik ekiple 3 vardiya olarak, gece gündüz çalışarak yaşanabilecek yol sıkıntılarına çözüm üretiyor.
(UU)

08.01.2013 16:13:34 TSI

HABERE YORUM KAT