1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Çaycuma'da Sofra Lokantası Yemek Üretim Merkezi Olarak Da Hizmet Verecek

Çaycuma'da Sofra Lokantası Yemek Üretim Merkezi Olarak Da Hizmet Verecek

Çaycumada Sofra Lokantası Yemek Üretim Merkezi Olarak Da Hizmet Verecek
A+A-

Zonguldak'ın Çaycuma ilçesinde, yeni hizmete açılan Sofra Lokantası yemek üretim merkezi olarak da hizmet verecek. Çaycuma ilçesinde, eski sanayi sitesinde hizmete açılan Sofra Lokantası, yemek üre

Zonguldak'ın Çaycuma ilçesinde, yeni hizmete açılan Sofra Lokantası yemek üretim merkezi olarak da hizmet verecek.
Çaycuma ilçesinde, eski sanayi sitesinde hizmete açılan Sofra Lokantası, yemek üretim merkezi olarak da hizmet verecek. Çaycuma medikal Ürünleri Firması ile yeni açılan Sofra lokantasının sahibi Saffet Akbaşlı, lokantanın yemek üretim merkezi olarak da hizmet verebileceklerini açıkladı. Akbaşlı, "Çaycuma'da hem yemek üretim merkezi hem de lokanta olarak hizmet vermek amacıyla yola çıktık. Lokantamız hijyeniktir. Eski sanayi sitesinde bulunan lokantamıza herkesi davet ediyoruz. Burada en az bir defa yemek yiyip gerek fiyat gerekse hijyen olarak değerlendirmelerini tavsiye ediyoruz. Böyle bir güzel lokantayı sanayi sitesine kazandırdığımız için mutluyuz."dedi. Çaycuma Küçük Sanayi Sitesi Derneği Başkanı Hasip Islak misafir ağırlayacak şekilde tertemiz bir lokanta olduğunu ifade etti. Islak, " daha önce burada daha temiz bir lokanta yoktu. Açılması bizim burada çalışan işçiler açısından memnuniyet vericidir."dedi. Sanayi Sitesi ustalarından Şaban Makaracı ise sanayi sitesinde temiz bir lokantaya ihtiyaç bulunduğunu söyleyerek, lokantayı bölgeye kazandıran Akbaşlı'ya teşekkür etti.
Sanayi Sitesi esnafları buraya güzel bir lokantanın açılmasına sevindiklerini dile getirerek, vatandaşlarında buraya uğramaları tavsiyesinde bulundular.
(SA-SD-Y)

07.01.2013 15:44:43 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT