1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Çavuşoğlu; "vatandaşımızın Huzuru İçin Çalışıyoruz"

Çavuşoğlu; "vatandaşımızın Huzuru İçin Çalışıyoruz"

Çavuşoğlu; vatandaşımızın Huzuru İçin Çalışıyoruz
A+A-

Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi eski Başkanı, AK Parti Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu ve AK Parti İl Başkanı Mustafa Köse, Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar ve yönetim kurulu üyeleri il

Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi eski Başkanı, AK Parti Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu ve AK Parti İl Başkanı Mustafa Köse, Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte bir dizi ziyaretlerde bulundu.
Ak Parti Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu, AK Parti İl Başkanı Mustafa Köse ve beraberindekiler ilk olarak Antalya Muhtarlar Derneği Başkanı ve Fabrikalar Mahalle Muhtarı Feyzullah Büyükkeleş'i ziyaret etti. Burada vatandaşların temsilcisi olan muhtarların sıkıntıları ve sorunlarını dinleyen Çavuşoğlu, "TOKİ tarafından Kepez'deki bazı mahallelerin kentsel dönüşüm bölgesi ilan edildiği yönünde bir takım iddialar muhalefet tarafından gündeme getirildi. Ancak, bölge halkının endişelenmesine gerek yok. Ankara'da, TOKİ başkanı ile görüşmemizde Kepez'de 19 mahalle ve bir köy hakkında alınan kentsel dönüşüm kararı olmadığı ortaya çıktı. Bu bölge de herhangi bir kentsel dönüşüm uygulanması söz konusu değil vatandaşlarımızın içi rahat olsun" dedi.
Çavuşoğlu, İl Başkanı Köse ve partililer daha sonra Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği (AESOB) Başkanı Abdullah Sevimçok'u ve yönetim kurulunu ziyaret etti. Esnaf temsilcileriyle bir araya gelmekten dolayı mutluluk duyduğunu dile getiren Çavuşoğlu, "Esnaf Odalar Birliği'ne kayıtlı üye sayısının 81 bine ulaşması, Antalya'nın zengin bir kent olduğunun sonucudur. 81 bin esnafın büyük bir güç oluşturmasıyla beraber pek çok sıkıntılar da ortaya çıkmaktadır. Esnafın içinde bulunduğu sıkıntıları biliyor ve çözümü için yakından ilgileniyoruz. AESOB'nin çok güçlü bir kurum olduğunu hepimiz biliyoruz. Odanın sorunlarının çözümü konusunda ortak hareket edildiği takdirde güzel sonuçlar alınacağına inanıyorum" diye konuştu.
(SK-Y)

28.12.2012 12:11:28 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT