1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Cavit Küpcü, Ticaret Borsası Başkanlığı'na Adaylığını Açıkladı

Cavit Küpcü, Ticaret Borsası Başkanlığı'na Adaylığını Açıkladı

Cavit Küpcü, Ticaret Borsası Başkanlığına Adaylığını Açıkladı
A+A-

Çorum'un Sungurlu ilçesinde 2 Şubat tarihinde yapılacak olacak olan Sungurlu Ticaret Borsası seçimleri öncesi Cavit Küpcü başkan adaylığını açıkladı. Sungurlu Ticaret Borsası'nın kurucularından biri

Çorum'un Sungurlu ilçesinde 2 Şubat tarihinde yapılacak olacak olan Sungurlu Ticaret Borsası seçimleri öncesi Cavit Küpcü başkan adaylığını açıkladı.
Sungurlu Ticaret Borsası'nın kurucularından biri olduğunu belirten Cavit Küpcü, seçimlerde başkanlık için aday olduğunu belirterek, bu sorumluluğu göğüsleyebilecek güçte olduğunu söyledi. Şu an Ticaret Borsası meclis başkan vekilliği görevini yürüttüğünü ifade eden Küpcü, "Kimsenin veya herhangi bir kesimin adamı değilim. Hiçbir kimseyle kişisel bir problemim yok. Esnaflık yaptığım sürece gerek esnaflarla gerek çiftçiyle ve borsa çalışanlarıyla sürekli diyalog içerisindeyim ve hiçbiriyle herhangi bir problemim olmadı. Esnaflar ve çiftçilerin isteği üzerine aday oldum. Benimle birlikte bu sorumluğu almayı ve taşın altına eline koyarak bu yolda bizimle yürümek isteyen herkese açığız" dedi.
(SŞ-BÖ-AŞ-Y)

08.01.2013 16:04:13 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT