1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Çavdarhisar'da "sev Kardeşim" Porojesi

Çavdarhisar'da "sev Kardeşim" Porojesi

Çavdarhisarda sev Kardeşim Porojesi
A+A-

Çavdarhisar Tarım Meslek Lisesi öğrencileri Değerler Eğitimi kapsamında Çavdarhisar Ortaokulu öğrencilerini ziyaret ederek kendi harçlıklarıyla almış oldukları hediyeleri takdim ettiler. Alınan bil

Çavdarhisar Tarım Meslek Lisesi öğrencileri Değerler Eğitimi kapsamında Çavdarhisar Ortaokulu öğrencilerini ziyaret ederek kendi harçlıklarıyla almış oldukları hediyeleri takdim ettiler.
Alınan bilgiye göre, Çavdarhisar Tarım Meslek Lisesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanı Ercan Yayla'nın koordinatörlüğünde başlatılan "Sev Kardeşim" adlı proje kapsamında, Tarım Meslek Lisesi'nden bir grup öğrenci, Çavdarhisar Ortaokulunu ziyaret ederek kendi harçlıklarıyla almış oldukları hediyeleri, minik öğrencilere takdim ettiler. Duygulu anların yaşandığı ziyaret esnasında minik öğrenciler kendilerini ziyaret eden ağabey ve ablalarına uzun süre sarıldılar.
Yetkililer, "Sev Kardeşim" adlı proje ile öğrencilere sevginin, kardeşliğin ve yardımlaşmanın öneminin anlatılmasının amaçlandığını, bu ve benzeri faaliyetlerin önümüzdeki günlerde de devam edeceğini belirttiler.
(MU-EFE)

13.02.2013 14:01:51 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT