1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Çatak’ta bayramlaşma töreni

Çatak’ta bayramlaşma töreni

Çatak’ta bayramlaşma töreni
A+A-

Van’ın Çatak Kaymakamı Hacı Asım Akgül, ilçe halkı ile beraber hastanede yatan hastaları ve görevi başında olan asker ile polislerle bayramlaştı.

Ramazan Bayramı dolayısıyla Merkez Taziye Evi’nde düzenlenen bayramlaşma törenine Kaymakam Hacı Asım Akgül, İlçe Jandarma Komutanı Umut Düzerdik, İlçe Emniyet Amir Vekili İbrahim Canbaz, AK Parti İlçe Başkanı Tahsin Babur, kamu görevlileri, siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlar katıldı. Kaymakam Hacı Asım Akgül, törene katılanlarla tek tek tokalaşarak bayramlarını kutladı. Bayramlaşma töreninde konuşan Kaymakam Akgül; "Toplumsal olarak bir araya geldiğimiz, paylaşma ve kardeşlik duygularını ön planda tuttuğumuz bir bayram gününde yeniden beraberiz. Ramazan Bayramı’nın manevi ikliminin herkesi kuşatmasını, tüm insanlığa kardeşlik, huzur ve mutluluk getirmesini diliyor, tüm Çatak halkının ve sizlerin Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum" dedi.

Akgül, daha sonra beraberindekilerle birlikte İlçe Emniyet Amirliği’ne geçerek polislerle bayramlaşmanın ardından Çatak Devlet Hastanesi’ndeki hastaların bayramını kutladı. İlçe Jandarma Komutanlığı’na geçerek nöbet tutan ve vatani görevini yapan askerlerin bayramını da kutlayan Kaymakam Akgül, Mehmetçik ile birlikte çay içip sohbet ettikten sonra buradan ayrıldı.

A+A-
KAYNAK: Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT