1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Çarşı Rize'de Bunu Hep Yapıyor

Çarşı Rize'de Bunu Hep Yapıyor

Çarşı Rizede Bunu Hep Yapıyor
A+A-

Beşiktaş'ın ünlü taraftar topluluğu Çarşı grubunun Rizeli üyeleri, Rize'nin Fındıklı ilçesinde bulunan Fındıklı Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'nde kalan yaşlıları ziyaret etti. Çarş

Beşiktaş'ın ünlü taraftar topluluğu Çarşı grubunun Rizeli üyeleri, Rize'nin Fındıklı ilçesinde bulunan Fındıklı Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'nde kalan yaşlıları ziyaret etti.
Çarşı Rize gurubu ziyarette, huzurevi sakinlerine tek tek karanfil dağıttı. Yaşlılarla bir süre sohbet eden üyeler, Fındıklı Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'nde kalan yaşlılara çeşitli hediyeler verdi. Yaşlı vatandaşlar ise ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdiler.
Oldukça renkli görüntülerin yaşandığı ziyarette, bir gün mutlaka herkesin yaşlanacağına dikkat çeken Çarşı Rize Grubu öncüsü Metin Kürşat Taşlı, yılın belirli dönemlerinde Çarşı Rize grubundaki 25 arkadaşlarımızla birlikte huzurevinde yaşamını sürdüren yaşlıları ziyaret ettiklerini söyledi. Ziyaret sonrası yaşlılar ile grup üyeleri hatıra fotoğrafı çektirdi.
(SB-ÖS-S)

17.12.2012 14:07:26 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT