1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Cano Can Sibel'den Analı Espri

Cano Can Sibel'den Analı Espri

Cano Can Sibel'den Analı Espri
A+A-

Ünlüler aleminde esprilerden geçilmiyor. Sosyal medya çıktı çıkalı espri anlayışları değişen ünlüler ve çocukları sınır tanımıyor. Ünlü güzel Hülya Avşar'ın kızı Zehra Çilingiroğlu sosyal medya hesabı üzerinden ünlü Sanatçı Sibel Can'ın kızı Melisa tarafı

Ünlüler aleminde esprilerden geçilmiyor. Sosyal medya çıktı çıkalı espri anlayışları değişen ünlüler ve çocukları sınır tanımıyor. Ünlü güzel Hülya Avşar'ın kızı Zehra Çilingiroğlu sosyal medya hesabı üzerinden ünlü Sanatçı Sibel Can'ın kızı Melisa tarafından esprilik oldu.

Avşar'ın kızı Zehra ile oynadığı reklam filmi son günlerde herkesin dilinde. Özellikle Zehra'nın reklamda annesine 'Annaaa' diye hitap etmesi karikatürlere  bile konu oldu. 

ANKARA 'DA DENİZ Mİ VAR?
Zehra ve Avşar'ın diyaloğunu Uykusuz Penguen dergisi de karikatürize etti. Derginin Instagram hesabına, Sibel Can'ın kızı Melisa da çok konuşulan diyaloğu yazıp: ‘Anneeaa Ankara'da deniz mi var?’ notunu düştü.
 
MELİSA SİLDİ AMA...
Melisa, yaptığı esprinin haber konusu yapılmasından çekinmiş olacak ki, kısa süre sonra yorumunu sildi. Ardından da Instagram hesabını gizli hale getirdi. (Günaydın)

A+A-

HABERE YORUM KAT