1. HABERLER

  2. Canlı Yayında Doğum Günü Sürprizi

Canlı Yayında Doğum Günü Sürprizi

Canlı Yayında Doğum Günü Sürprizi
A+A-

Adana'da yayın yapan Koza TV ve Kanal A Genel Yayın Yönetmeni Selahattin Sekin'e eşi ve çalışma arkadaşları canlı yayında sürpriz bir doğum günü kutlaması yaptı. Genel Yayın Yönetmeni Selahattin Se

Adana'da yayın yapan Koza TV ve Kanal A Genel Yayın Yönetmeni Selahattin Sekin'e eşi ve çalışma arkadaşları canlı yayında sürpriz bir doğum günü kutlaması yaptı.
Genel Yayın Yönetmeni Selahattin Sekin'in 40. doğum gününü farklı bir şekilde kutlamaya karar veren eşi ve televizyon çalışanı arkadaşları, bunu canlı yayın esnasında gerçekleştirerek ancormeni şaşırttılar. Sekin için organize edilen sürpriz doğum günü kutlamasına Koza TV ve Kanal A Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Yılmaz, Koza TV ve Kanal A Genel Müdürü Nedim Yılmaz ve Koza TV ve Kanal A Yönetim Kurulu Üyesi Sabahattin Yılmaz da katıldı.
Koza ve Kanal A TV Genel Yayın Yönetmeni Selahattin Sekin, her zaman olduğu gibi ana haber bültenini sunduktan sonra kapanış anonsunu yaparken, bu sırada çalması gereken Barış Manço'nun en sevilen şarkılarından biri olan "Can Bedenden Çıkmayınca" şarkısı yerine doğum günü müziğini duyunca kısa süreli bir şaşkınlık yaşadı. Aynı anda eşinin doğum günü pastasıyla stüdyoya girmesi üzerine olayın sebebini fark eden Sekin, büyük mutluluk yaşadı. Eşi Sevim Hanımın ardından ise Ercan Yılmaz ve kardeşleri Nedim ile Sabahattin Yılmaz ve televizyonumuz çalışanları stüdyoya girmesiyle birlikte Selahattin Sekin duygulu anlar yaşadı.
Kendisine hazırlanan sürpriz doğum gününden canlı yayında haberi olan Selahattin Sekin yaşadığı o duyguyu hem ekran başında kendisini izleyenler ile hem de o sırada yanında bulunanlar ile paylaştı. Yapılan sürpriz kutlamayla büyük sevin yaşadığını söyleyen Selahattin Sekin, programı hazırlayan eşi ve ekip arkadaşlarına teşekkür etti.
Daha sonra alkışlar eşliğinde Selahattin Sekin doğum günü pastasının üzerinde bulunan mumları üflerken, ardından başta Ercan Yılmaz, çalışma arkadaşları ile eşi doğum gününü kutladı.
Bu sürpriz doğum günü kutlaması sonrasında ise Selahattin Sekin, yanında bulunan, yönetim kurulu başkanı ve üyeleri, çalışma arkadaşları ve eşi ile birlikte ikinci kez kapanış anonsu yaparak izleyicileri ile vedalaştı.
(AKL-Y)

12.02.2013 15:10:19 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT