1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Çanlı Şoförlere Diksiyon Eğitimi

Çanlı Şoförlere Diksiyon Eğitimi

Çanlı Şoförlere Diksiyon Eğitimi
A+A-

Çanakkale'nin Çan ilçesinde şoförlere diksiyon dersi veriliyor. Çan Şoförler ve Otomobilciler Odası ile yapılan protokol çerçevesinde ilçedeki şoförlere diksiyon kursu verildi. Çan Mesleki Eğitim Mer

Çanakkale'nin Çan ilçesinde şoförlere diksiyon dersi veriliyor.
Çan Şoförler ve Otomobilciler Odası ile yapılan protokol çerçevesinde ilçedeki şoförlere diksiyon kursu verildi. Çan Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğü'nce düzenlenen kursta başarılı olan 21 şoföre 23 Eylül Ortaokulu Toplantı Salonu'nda sertifikaları takdim edildi. Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Cevat İzdeş,"Eğitim, ama nasıl bir eğitim? İnsan insana olan ilişkilememize değer veren ve anlam katacak eğitimler verilmeli. Eğitim hayat boyu devam ettirilmeli. Hiç şüphesiz ki, hayat boyu öğrenme ile öğrenmeler pekişeceğinden öğrenmeler daha kalıcı olacaktır. Bugün de hayat boyu öğrenen şoför kursiyerlerimiz için buradayız" dedi.
Çan Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu da, hizmet sektöründe iletişimin önemli olduğunu belirterek, "Çan Şoförler ve Otomobilciler Odası ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen bu eğitimin faydalı olduğu, iletişimin insanların birbirine mesaj iletmesi olduğu görülmektedir. Günümüzde iletişim siyasette, ekonomide, her yerde kullanılmaktadır" şeklinde konuştu.
Çan Kaymakamı Yakup Tat da iki aylık eğitimden sonra belge almaya hak kazanan şoförleri tebrik etti.
(GŞ-GD-MŞ)

12.02.2013 11:47:29 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT