1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Canlı bombanın babası her şeyi anlattı!

Canlı bombanın babası her şeyi anlattı!

Canlı bombanın babası her şeyi anlattı!
A+A-

Ankara'yı kana bulayan iki canlı bombadan biri olduğu öne sürülen Ömer Deniz Dündar'ın babası ilk kez konuştu

Ankara katliamındaki ikinci bombacı olduğu öne sürülen Ömer Deniz Dündar'ın babası oğlunu geri almak için defalarca Emniyet'e gittiğini, oğlunu polise bildirdiğini ancak sonuç alamadığını söyledi. Dündar'ın babsı Radikal'e çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

Ankara katliamını yunus emre Alagöz’le birlikte yaptığı öne sürülen Ömer Deniz Dündar’ın 2013 yılında Suriye’ye gittiği, 2014 yılında Türkiye’ye geldiği, Türkiye’de 8 ay kaldıktan sonra tekrar Suriye’ye gittiği ortaya çıktı. Radikal’e konuşan baba M.D., ‘Benim oğlum böyle bir şey yapamaz’ dedi.

Benim oğlum böyle bir şey yapmaz
Ömer Deniz Dündar’ın babası M.D.'nin açıklamaları şöyle, "Benim oğlum böyle bir şey yapamaz. Oğlumu Suriye’den geri getirmek için defalarca emniyete gittim. Oğlum 2014 yılında Adıyaman’a geldi. 8 ay yanımda kaldı. Ben oğlumu Emniyet'e şikayet ettim. Emniyet'e, ‘bunu alın cezaevine atın’ dedim. İfadesi alındıktan sonra oğlum serbest bırakıldı. 8 ay sonra Suriye’ye gitti. Ömer Deniz evliydi. Ömer Deniz’in bir çocuğu vardı. Ömer Deniz’le sekiz aydır hiç konuşmuyorduk. Şimdi ben ne yapacağım? Oğlumun böyle bir saldırı yaptığına dair emniyetten bana bir bilgi verilmedi" dedi.

A+A-
KAYNAK: Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT