1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Çankırı'daki Kazalar Mobese'de

Çankırı'daki Kazalar Mobese'de

Çankırıdaki Kazalar Mobesede
A+A-

Çankırı'da meydana gelen kazalar, MOBESE kameraları tarafından görüntülendi. Çankırı Emniyet Müdürlüğü tarafından kentin belirli bölgelerine kurulan MOBESE kameraları değişik zamanlarda meydana gel

Çankırı'da meydana gelen kazalar, MOBESE kameraları tarafından görüntülendi.
Çankırı Emniyet Müdürlüğü tarafından kentin belirli bölgelerine kurulan MOBESE kameraları değişik zamanlarda meydana gelen kazaları saniye saniye görüntüledi.
Görüntülerde, Atatürk Bulvarı'ndan hızla ilerleyen bir motosikletli, direksiyon hâkimiyetini kaybedince devriliyor. Devrilen motor sürücüyle birlikte yaklaşık 25 metre yerde sürükleniyor.
Bir başka kavşakta ise bir otomobil sürücüsü tedbirsiz bir şekilde kavşaktan dönmeye çalışırken, bir beton mikseri ile çarpışıyor. Beton mikseri tarafından sürüklenen araç, yol kenarında bulunan duvara çarparak durabiliyor.
Mobeselerin kaydettiği bir diğer kazada ise dönüş yaparken dikkatsiz davranan traktör sürücüsü, traktörün arkasında bulunan römorku deviriyor. Römork içinde bulunan ve yola saçılan hayvanlar arkadan gelen kamyonun altında kalmaktan son anda kurtuluyor.
Diğer bir kazada ise kırmızı ışıkta bekleyen araca, bir başka araç arkadan çarpıyor. Bir başka kazada da dikkatsiz davranan bir sürücü arkadan gelen bir başka araçla çarpışıyor.
Meydana gelen kazalarda can kaybı yaşanmadığı öğrenilirken, 2 kişinin hafif şekilde yaralandığı bildirildi.
(MT-BÖ-Eİ-Y)

30.01.2013 18:57:03 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT