1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Çankaya'da Temizlik Kampanyaları Devam Ediyor

Çankaya'da Temizlik Kampanyaları Devam Ediyor

Çankayada Temizlik Kampanyaları Devam Ediyor
A+A-

Önceki yıl başlattıkları çalışmalarını aralıksız sürdüren Çankaya Belediyesi ekipleri, mahalle ve ibadethaneleri tepeden tırnağa temizliyor. Çankaya Belediye Başkanı Bülent Tanık tarafından önceki yı

Önceki yıl başlattıkları çalışmalarını aralıksız sürdüren Çankaya Belediyesi ekipleri, mahalle ve ibadethaneleri tepeden tırnağa temizliyor.
Çankaya Belediye Başkanı Bülent Tanık tarafından önceki yıl başlatılan semt temizliği kampanyaları ara vermeden devam ediyor.
Çankaya Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekipler bir yandan mahalleleri temizlerken diğer yandan ibadethanelerin temizliğini yaparak ilçenin tepeden tırnağa pırıl pırıl olmasını sağlıyorlar. Kış koşullarında buzlanmaya yol açmamak için sokak yıkamalarına ara veren ekipler, tam kadro girdikleri mahalleleri tepeden tırnağa temizliyorlar.
Bu hafta Esat, İncesu, Karapınar, Kırkkonaklar, Yenişehir ve Maltepe bölgelerinde çalışan ekipler önümüzdeki hafta temizlik kampanyası için 100. Yıl, Yıldız, Seyranbağları, Oran gibi semtleri temizleyecekler. Her hafta pazaryerlerini yıkayan ekipler ayrıca bu hafta Seyranbağları ve Karapınar'da ibadethane temizliği de yaptılar.
Gelen talepleri değerlendirerek bir çalışma takvimi çıkaran Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, yapacakları ibadethane ve mahalle temizliğini Çankaya Belediyesi'nin sitesinden önceden duyurarak semt sakinlerinin bilgilendirilmelerini de sağlıyorlar.
(BK-ÖK-Y)

24.01.2013 11:13:39 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT