1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Çankaya Belediyesi'nden Semt Temizliği Kampanyası

Çankaya Belediyesi'nden Semt Temizliği Kampanyası

Çankaya Belediyesinden Semt Temizliği Kampanyası
A+A-

Çankaya Belediye Başkanı Bülent Tanık'ın 'Daha Temiz Bir Çankaya' şiarıyla başlattığı semtlerde düzenlenen temizlik kampanyaları devam ediyor. Rutin temizlik hizmetleri dışında kurulan bir ekiple h

Çankaya Belediye Başkanı Bülent Tanık'ın 'Daha Temiz Bir Çankaya' şiarıyla başlattığı semtlerde düzenlenen temizlik kampanyaları devam ediyor.
Rutin temizlik hizmetleri dışında kurulan bir ekiple hergün bir mahalleye giren Çankaya Belediyesi, tepeden tırnağa temizlik yaparken, ibadethaneleri de program dahilinde pırıl pırıl yapıyor.
Bademlidere ile başlayan Çankaya'da Temizlik Haftası programında 1824 Şubat tarihleri arasında Karapınar, Kırkkonaklar, Oran, Seyran, Yenişehir, Maltepe mahallelerindeki sokaklar baştan sona süpürülüp, yıkanacak.
Bahçelievler Merkez, Emek, Fatih, Ayet Hoca, Mustafa Rüştü Ağgit camileri ve Hacı Bektaş-ı Veli Kültür Merkezi ile Dikmen Cem Evi bu hafta temizlenecek ibadethaler arasında yer alırken, tüm hafta boyunca kurulan pazaryerleri de ilaçlı sularla yıkanarak dezenfekte edilecek.
(BC-ÖK-Y)

18.02.2013 16:04:21 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT