1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Çankaya Belediyesi Öykü Ve Fotoğrafın En İyilerini Seçti Ankara

Çankaya Belediyesi Öykü Ve Fotoğrafın En İyilerini Seçti Ankara

Çankaya Belediyesi Öykü Ve Fotoğrafın En İyilerini Seçti  Ankara
A+A-

Çankaya Belediyesi ve Cumhuriyet Gazetesi işbirliği ile düzenlenen öykü ve fotoğraf yarışmalarının sonuçları belli oldu. Cumhuriyet ve Çankaya Gençlik ve Sanat Yarışmaları kapsamında Çankaya Belediy

Çankaya Belediyesi ve Cumhuriyet Gazetesi işbirliği ile düzenlenen öykü ve fotoğraf yarışmalarının sonuçları belli oldu.
Cumhuriyet ve Çankaya Gençlik ve Sanat Yarışmaları kapsamında Çankaya Belediyesi ve Cumhuriyet Gazetesi işbirliği ile gerçekleştirilen öykü ve fotoğraf yarışmalarına katılan 20 genç yetenek ödül alacak. Geçtiğimiz eylül ayında başvuruları başlayan ve 29 Ekim tarihinde sona eren konusu serbest kısa öykü yarışması ile nisan ayında başlayıp yine 29 Ekim tarihinde son bulan fotoğraf yarışmasına katılan Ankara sınırlarındaki lise ve üniversite öğrencileri, 10 Ocak 2013 Perşembe günü saat 18.30'da Çankaya Belediyesi Çağdaş Sanatlar Merkezi'nde yapılacak ödül töreninde ödüllerine kavuşacaklar.
Ankara liseler arası öykü, liseler arası fotoğraf ve üniversiteler arası öykü ve üniversiteler arası fotoğraf kategorilerinde yarışan gençlere öykü ve fotoğraf alanlarında, liseliler kategorisinde birinciye 2 bin lira, ikinciye bin 500 lira, üçüncüye bin lira ve 500'er liralık iki mansiyon, üniversite öğrencileri kategorisinde ise birinciye 3 bin lira, ikinciye 2 bin lira, üçüncüye bin 500 lira ve bin liralık iki mansiyon ödülü verilecek.
(SU-CC-Y)

09.01.2013 17:19:48 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT