1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Canik'ten Kalkınma Modeli

Canik'ten Kalkınma Modeli

Canikten Kalkınma Modeli
A+A-

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, ilçeyi bölge ve ülke genelinde örnek olacak bir kalkınma modeli ile geleceğe hazırladıklarını söyledi. Göreve geldiklerinde daha önce hiç bir yerde uygulanmayan "

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, ilçeyi bölge ve ülke genelinde örnek olacak bir kalkınma modeli ile geleceğe hazırladıklarını söyledi.
Göreve geldiklerinde daha önce hiç bir yerde uygulanmayan "Kurumsal, Kentsel ve Kültürel Dönüşüm" anlayışıyla Canik'te topyekun bir kalkınma hareketi başlattıklarına işaret eden Belediye Başkanı Osman Genç, Canik'te uyguladıkları kalkınma modelinin sadece bölgeye değil, ülke geneline de örnek olabilecek nitelikte olduğunu söyledi.
Yaşanabilir bir Canik için çalıştıklarını belirten Başkan Genç, "Asla 'ben yaptım, oldu' mantığıyla hareket etmedik. Eğitimden sağlığa, kentsel dönüşümden ticaret merkezlerine kadar hayata geçirdiğimiz bütün projelerimizde her zaman önce hem halkımızın hem de şehrimizin yararını gözetiyoruz. İnsanlarımızın mutluluğu bizim için her şeyden daha önemli. Eğer insanlar mutlu değilse, ne kadar çok binalar yaparsanız yapın bir kıymeti yoktur. Biz halkımızın da desteğini alarak uyguladığımız projelerimizle Canik'i 21. yüzyıla yakışır bir yaşam merkezi haline getirdik" dedi.
(SAM-SLH-Y)

16.01.2013 16:33:36 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT