1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Çan'da Temizlik Çalışmaları Sürüyor

Çan'da Temizlik Çalışmaları Sürüyor

Çanda Temizlik Çalışmaları Sürüyor
A+A-

Çanakkale'nin Çan ilçesinde, Belediye ekipleri, kış mevsiminin gelmesi ve yağışların artması sebebiyle sokaklardaki temizlik çalışmalarını arttırdı. Son günlerde tüm yurdu etkisi altına alan ve Çan

Çanakkale'nin Çan ilçesinde, Belediye ekipleri, kış mevsiminin gelmesi ve yağışların artması sebebiyle sokaklardaki temizlik çalışmalarını arttırdı.
Son günlerde tüm yurdu etkisi altına alan ve Çanakkale genelinde de yoğun olarak meydana gelen yağışlarla birlikte Kocabaş Çayı suyu miktarı ve debisi de oldukça artmış yer yer çayın suları da taşmıştı. Çan Belediyesi temizlik ekipleri şiddetli yağmurun ardından selin getirdiği çamuru temizleyerek ana sokakları yıkarken, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri de yollara dökülen yaprakları ve rüzgarın taşıdığı çöpleri temizliyor Sabahın erken saatlerinde ise, yol süpürme aracıyla, Çan'ın ana caddelerini temizleniyor. Belediye Temizlik ekipleri, bir yandan orta refüjde ve logar kapaklarının çevresinde biriken yaprakları temizlerken, bir yandan da tıkanan mazgalları açarak çalışmalarına gün boyunca Çan sokaklarında devam ediliyor.
(GŞ-GD

10.12.2012 11:59:34 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT