1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Çanakkale'de Kahkaha Tufanı

Çanakkale'de Kahkaha Tufanı

Çanakkalede Kahkaha Tufanı
A+A-

Abdülkadir Katra Çanakkale Sanat Tiyatrosu'nun sahneye koyduğu "Aşk Olsun" adlı oyun büyük ilgi gördü. Davetliler, oyunu baştan sona kahkahalarla izledi. Çanakkaleli Abdülkadir Katra'nın başrol oyn

Abdülkadir Katra Çanakkale Sanat Tiyatrosu'nun sahneye koyduğu "Aşk Olsun" adlı oyun büyük ilgi gördü. Davetliler, oyunu baştan sona kahkahalarla izledi.
Çanakkaleli Abdülkadir Katra'nın başrol oynadığı 'Aşk Olsun' isimli 2 perdelik oyuna Çanakkaleli tiyatroseverler büyük ilgi gösterdi. Kandemir Konduk, Zeki Alasya ve Yılmaz Erdoğan'ın eserlerinin yer aldığı oyunun kostüm ve dekor tasarımlarını Serpil Şahin yaptı. Oyuna gösterilen ilgiden büyük memnuniyet duyduğunu belirten Abdülkadir Katra, "Çanakkale Sanat Tiyatrosu olarak her ay ilimizde bir yetişkin bir de çocuk oyunu sahnelemekteyiz. İlimizde oyunlarımıza gösterilen ilgi bizi daha büyük projelere yöneltiyor. Maksadımız kendi sahnemizi yaptırdıktan sonra her hafta ilimizde yetişkin ve çocuk oyunları sahnelemek. Çanakkale'de tiyatrosever bir nesil oluşturduğumuz kanaatindeyim. Hedeflerimiz doğrultusunda büyük emek sarf ederek çalışmalarımıza devam ediyoruz. Değerli sanatseverlerimiz bilmeli ki Çanakkale Sanat Tiyatrosu şehrimizin kültür ve sanat gündemini elinde tutmaya devam edecektir" dedi.
(CA-GD-MŞ)

06.01.2013 14:29:40 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT