1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Çanakkale'de Çalışan Gazeteciler Günü Kutlamaları

Çanakkale'de Çalışan Gazeteciler Günü Kutlamaları

Çanakkalede Çalışan Gazeteciler Günü Kutlamaları
A+A-

10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü Çanakkale'nin ilçelerinde de kutlandı. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Lapseki'de görev yapan gazeteciler, uzun yıllar önce Çanakkale merkezde birçok g

10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü Çanakkale'nin ilçelerinde de kutlandı.
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Lapseki'de görev yapan gazeteciler, uzun yıllar önce Çanakkale merkezde birçok gazetede çalışan ve 1999 yılında trafik kazasında hayatını kaybeden H. Şahin Akbulut'un mezarını ziyaret ederek dua etti. Ziyaretin ardından kısa bir açıklama yapan Çanakkale Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu üyesi Ercan Özçetin, "Gazetecilik hayatıma onunla birlikte başladım. O dönemlerde ilçede adı 'Lapseki Gazetesi' olan, sadece iki sayfa çıkan bir gazete yayımlanıyordu. Vefat eden arkadaşımız gazetenin yazı işleri müdürüydü. Onun tavsiyesiyle gazeteciliğe başladım diyebilirim" dedi.
Çanakkale'nin Biga ilçesinde, Doğtaş Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan da 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı. Çalışan Gazeteciler Gününde Gelibolu Ak Parti ilçe teşkilatı gazetecilere ziyarette bulundu. Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar ve Evreşe Belediye Başkanı Ali Kamil Soyuak da gazeteciler gününü kutladı.
(ST-MU-GD-MŞ)

10.01.2013 17:14:16 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT