1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Çanakkale Leo Kulübünden Anlamlı Bağış

Çanakkale Leo Kulübünden Anlamlı Bağış

Çanakkale Leo Kulübünden Anlamlı Bağış
A+A-

Çanakkale Leo Kulüp, Bayramiç'te bulunan Milli Zafer İlköğretim okuluna bağışta bulundu. Çanakkale Lions kulübünün de desteğiyle gerçekleşen etkinlikte Milli Zafer İlköğretim Okulu Kantin ve sosyal

Çanakkale Leo Kulüp, Bayramiç'te bulunan Milli Zafer İlköğretim okuluna bağışta bulundu.
Çanakkale Lions kulübünün de desteğiyle gerçekleşen etkinlikte Milli Zafer İlköğretim Okulu Kantin ve sosyal yaşam alanında bulunan eksiklikler giderildi. İlköğretim Okulu Müdürü Mehat Oğral'ın da hazır bulunduğu etkinlikte Leo Kulüp, satın aldıkları masa ve sandalyeleri, okula teslim etti. Okul idarecilerinin, Lios Kulüp, Leo Kulüp, öğrenci ve velilerin de yardımıyla kurulan masa ve sandalyeler herkesi mutlu etti. Okul Müdürü Oğral, "İlçe de bir okul olmak zor. Buna rağmen bir çok okuldan iyi şartlar altında eğitim ve öğretime devam ediyoruz. Okulumuzun mezunları ve genç yardımsever Leo arkadaşlarımızı burada görmek bizi çok mutlu etti. Tüm kulüp üyelerine çalışmalarında başarılar diliyorum" dedi.
Lions Kulüp Başkanı Mustafa Yıldırım ise "Çanakkale Lions Kulüp olarak çalışmak ve hizmet etmek tek amacımız. Leo kulübümüz bütçesiyle ve çalışmalarıyla alınan bu malzemelerin öğrencileri nasıl mutlu ettiğini gördük. Önemli olan tek şey de bu. Milli Zafer İlköğretim Okulundan mezun olmuş bir Lion olarak, etkinliğe verdiğimiz destekten mutluluk duyuyorum" dedi. Leo Kulüp Başkanı Gökçe Güzel, "Çanakkale Leo Kulüp olarak geçtiğimiz dönemlerden kalan bütçemizle, elimizdeki parayı en iyi nasıl değerlendireceğimizi düşünürken Bayramiç'ten böyle bir talep geldi. Küçük kardeşlerimizin bu talebini yerine getirmek için, Lions Kulübümüzden destek istedik ve tüm üyelerin ortak desteğiyle bugün buradayız. Yüzlerde ki mutluluğu görmek bizim için çok sevindirici. Bundan sonra da bu çalışmalara devam edeceğiz başta kulübüm olmak üzere, destek veren herkese sonsuz teşekkürlerimiz sunuyorum" dedi.
(CA-GD

21.01.2013 12:41:47 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT