1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Çanakçı İlçesinden Giresun Üniversitesi Rektörü Attar'a Ziyaret

Çanakçı İlçesinden Giresun Üniversitesi Rektörü Attar'a Ziyaret

Çanakçı İlçesinden Giresun Üniversitesi Rektörü Attara Ziyaret
A+A-

Giresun'un Çanakçı İlçe Kaymakamı Mehmet Fatih Kara'nın başkanlığında, Çanakçı Belediye Başkanı Sebahattin Şenel, Giresun İl Genel Meclis Üyeleri Ali Osman Kasım, Abidin Öztürk'ten oluşan bir heyetle

Giresun'un Çanakçı İlçe Kaymakamı Mehmet Fatih Kara'nın başkanlığında, Çanakçı Belediye Başkanı Sebahattin Şenel, Giresun İl Genel Meclis Üyeleri Ali Osman Kasım, Abidin Öztürk'ten oluşan bir heyetle Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aygün Attar'ı ziyaret etti.
Ziyarette Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mahir Kadakal, Genel Sekreter Bünyamin Kaya ve Öğrenci İşleri Daire Başkanı Doğan Tunç'ta hazır bulundular. Çanakçı ilçesinde bulunan Meslek Yüksekokulu için hazırlanan binanın yapım çalışmalarının hızla devam ettiğini ve son olarak teknik olan eksikliklerin giderilip, eğitme açılacak seviyeye geldiğini ifade eden Kaymakam Kara, Çanakçı'da eğitime nasıl daha fazla katkı sağlanabileceği hususunda Rektör Attar ile görüş alışverişinde bulundu.
Üniversite yönetimi olarak ilçede alternatif bir birim oluşturulup öğrenciler için farkındalık oluşturacak bölümler ile eğitim hizmetlerinin faaliyete geçmesinin arzulandığını belirten Rektör Attar, "Bu hizmetlerin ilçelerdeki sosyal yaşam alanlarının varlığı ve alt yapısıyla adeta bir zincirin halkaları gibi önem arz etmektedir" dedi.
(BÖ-ÖS-Y)

25.01.2013 10:07:03 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT