1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Camilerde Ayakkabı Çalan Hırsız Yakalandı

Camilerde Ayakkabı Çalan Hırsız Yakalandı

Camilerde Ayakkabı Çalan Hırsız Yakalandı
A+A-

İzmir'de, dokuz camide cemaat namaz kıldığı sırada ayakkabı çaldığı belirtilen 51 yaşındaki Nevzat B, polis tarafından yakalandı. İzmir'de, çok sayıda camide yapılan ayakkabı hırsızlığı üzerine İzmi

İzmir'de, dokuz camide cemaat namaz kıldığı sırada ayakkabı çaldığı belirtilen 51 yaşındaki Nevzat B, polis tarafından yakalandı.
İzmir'de, çok sayıda camide yapılan ayakkabı hırsızlığı üzerine İzmir Emniyeti Güven Timleri'ne bağlı ekipler operasyon başlattı. Güvenlik kamerası görüntülerinden kimliği belirlenen Nevzat B, İzmir'de aranmaya başlandı. Zeytinlik semtinde verilen eşkale benzeyen bir kişi fark edildi. Yapılan kimlik kontrolünde bu kişinin camilerde hırsızlık yapan Nevzat B olduğu anlaşıldı.
Hırsızlıktan 40 kaydı bulunan Nevzat B, Boğaziçi Polis Merkezi'ne götürüldü. Nevzat B.'nin 9 camide hırsızlık yaptığı belirlendi.Gözaltındaki işlemleri tamamlanan Nevzat B, adliyeye sevk edildi. Camilerin güvenlik kameralarınca kaydedilen görüntülerde oldukça rahat ve sakin olduğu gözlenen Nevzat B'nin namaz için camiye gelmiş gibi davrandığı, cemaatin namaz kılmaya başlaması ile girişe dönüp yanında getirdiği bir poşete beğendiği ayakkabıyı koyarak acele etmeden uzaklaştığı görüldü.
(AH-ARÇ-HO-Y)

15.01.2013 13:13:24 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT