1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Camide Ayakkabı Hırsızlığı Hasan Haşıl Zonguldak

Camide Ayakkabı Hırsızlığı Hasan Haşıl Zonguldak

Camide Ayakkabı Hırsızlığı   Hasan Haşıl    Zonguldak
A+A-

Zonguldak'ın Kdz.Ereğli ilçesinde bir camide yapılan ayakkabı hırsızlığı güvenlik kamerasına yansıdı. Hatip Camiine öğle namazı kılmak için gelen cami derneği yöneticisi Cemal Özkan, namaz çıkışınd

Zonguldak'ın Kdz.Ereğli ilçesinde bir camide yapılan ayakkabı hırsızlığı güvenlik kamerasına yansıdı.
Hatip Camiine öğle namazı kılmak için gelen cami derneği yöneticisi Cemal Özkan, namaz çıkışında ayakkabısının olmadığını fark etti. Camide bulunan güvenlik kameralarını inceleyen Özkan, hırsızlık anının görüntülerini Kdz. Ereğli Emniyet Müdürlüğü ekiplerine teslim etti. Ayakkabıyı çalan şahsın bulunmasını isteyen Özkan, şöyle konuştu: "Öğle namazı için camiye geldim. Ayakkabılarımı ayakkabılığa bıraktım. Namazın ardından dışarı çıktığımda ayakkabılarımın koyduğum yerde olmadığını gördüm. Camimizde güvenlik kamerası olduğu için kameraları incelediğimde bir şahsın ayakkabılarımı çaldığı anı kamerada izledim. Bu sayede ayakkabımı alan şahsı tespit ettim." Emniyet müdürlüğü ekipleri zanlıyı yakalamak için çalışma başlattı.
Caminin güvenlik kamerasında şüpheli şahsın camiye gelişi, bir süre çevreyi kontrol ettikten sonra ayakkabıyı alıp oradan uzaklaştığı görülüyor.
(HH-SA-HO-Y)

06.01.2013 17:29:23 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT