1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Çalıntı Altınları Bozdurmak İsterken Yakalandılar Murat Arapoğlu Sakarya
Çalıntı Altınları Bozdurmak İsterken Yakalandılar  Murat Arapoğlu    Sakarya

Çalıntı Altınları Bozdurmak İsterken Yakalandılar Murat Arapoğlu Sakarya

Adapazarı'ndan çaldıkları altınları Sapanca'da bozdurmak isteyen 2 kişi, kuyumcunun durumu polise bildirmesi üzerine yakalandı. Edinilen bilgiye göre, Sapanca'da bulunan bir kuyumcuya giren 2 şahıs,

A+A-
Adapazarı'ndan çaldıkları altınları Sapanca'da bozdurmak isteyen 2 kişi, kuyumcunun durumu polise bildirmesi üzerine yakalandı.
Edinilen bilgiye göre, Sapanca'da bulunan bir kuyumcuya giren 2 şahıs, yanlarında getirdikleri 5 bin lira değerindeki altınları bozdurmak istedi. Çevre ilçelerde gerçekleşen hırsızlıklar sonrası çalıntı ziynet eşyalarının kuyumcularda bozdurulabileceği konusunda bir süre önce Emniyet Müdürlüğü tarafından uyarılan kuyumcu, şahısların hareketlerinden şüphelenince durumu polise bildirdi. İhbar üzerine kuyumcuya gelen Sapanca Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, A.K (23) ve V.C (20) isimli şahısların bozdurmak istediği altınların Adapazarı'nda bir evden çalındığını belirledi. Gözaltına alınan şahısların poliste yapılan incelemesinde benzer suçlardan çok sayıda suç kaydı olduğu öğrenildi.
(MA-İÇ-OK-Y)

19.12.2012 18:58:28 TSI

HABERE YORUM KAT