1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Çalık Yedaş'a Avrupa'dan Davet

Çalık Yedaş'a Avrupa'dan Davet

Çalık Yedaşa Avrupadan Davet
A+A-

Çalık YEDAŞ, haziran ayında ilk defa düzenlenecek olan Avrupa KSS Ödül Programı'na da davet edildi. Samsun, Ordu, Çorum, Amasya ve Sinop illerinde müşteri memnuniyeti temelinde, yenilikçi, kurumsal

Çalık YEDAŞ, haziran ayında ilk defa düzenlenecek olan Avrupa KSS Ödül Programı'na da davet edildi.
Samsun, Ordu, Çorum, Amasya ve Sinop illerinde müşteri memnuniyeti temelinde, yenilikçi, kurumsal bir yapı ile 'toplam kalitede rol model' oluşturan Çalık YEDAŞ, Kurumsal Sosyal Sorumluluk(KSS) projelerindeki başarıları nedeniyle Avrupa'ya davet edildi. İlk defa düzenlenecek olan, Avrupa Komisyonu desteği ve CSR Europe ve Business in theCommunity liderliğinde, 28 Ulusal KSS kurumundan oluşan bir konsorsiyum tarafından yürütülen organizasyonun daveti; Avrupa'daki çok paydaşlı KSS işbirliklerinin gündeme gelmesi ve iyi örnek uygulamalarının paylaşılmasını amaçlıyor. KSS Ödül Programı'na davet edilen Çalık YEDAŞ, nisan ayında Türkiye'de, haziran ayında da Avrupa'da birincilik ödülünü alabilmek için yarışacak.
Çalık YEDAŞ Genel Müdürü Nurettin Türkoğlu, "Sürdürülebilir bir yapı içerisinde hazırladıkları çevresel, ekonomik ve sosyal alanlarda yer alan, bölgenin ihtiyacı ya da kazancı olması konusunda oluşturduğumuz 14 Kurumsal Sosyal Sorumluluk (KSS) projelerinin aldığı ödüller, elbette bizleri sevindirdiği kadar, bölge insanının da tam notunu alıyor. Doğru ve yerinde tespitler yaparak, bölgemizin sesi, ihtiyaç duyulan eksiklerin tamamlayıcısı olduk. Bunun gıyabında aldığımız ödüller, takdirler de, projelerimizin herkesçe gösterilebilir bir örnek teşkil ettiğine inanıyorum. Biz Türkiye'nin ve Avrupa'nın en iyi şirketleri arasında yer almak için kurumsal bir yapı çerçevesinde, hazırladığımız kalite politikamızı çalışanlarımızla paylaşarak yolumuza devam ediyoruz. Her zaman söylediğim gibi, amacımız rol model olabilmektir. Toplam kalitenin amaçlanmasıdır. Tüm paydaş firmalarımızın da bizimle aynı yolda ilerlediğini ve gelinen noktada paydaşlarımızın da önemli yeri bulunmaktadır. Biz büyük bir aileyiz ve bu ailenin içindeki her birey, kaliteli, kurumsal ve sürdürülebilir bir yapının gerekliliğini yerine getirmektedir" diye konuştu.
(SAM-SLH-Y)

21.02.2013 14:18:12 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT