1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Çalık Yedaş Hedeflerini Belirledi

Çalık Yedaş Hedeflerini Belirledi

Çalık Yedaş Hedeflerini Belirledi
A+A-

Beş ilde elektrik dağıtımını üstlenen Çalık YEDAŞ, tedarikçi firmalarıyla bir araya gelerek, geçen yılı değerlendirip, 2013'te nasıl farkındalık oluşturacaklarını ve toplam kalite amaçlı 'rol model' y

Beş ilde elektrik dağıtımını üstlenen Çalık YEDAŞ, tedarikçi firmalarıyla bir araya gelerek, geçen yılı değerlendirip, 2013'te nasıl farkındalık oluşturacaklarını ve toplam kalite amaçlı 'rol model' yönetim şeklini masaya yatırdı.
Elektrik dağıtım ve perakende satış sektöründe tüm tüketicilerine kaliteli ve kesintisiz hizmet sunmayı amaçlayan Çalık YEDAŞ, dağıtım alanındaki Samsun, Ordu, Çorum, Amasya, Sinop il ve ilçelerinde; müşteri memnuniyeti temelinde yenilikçi uluslararası bir kurumsal yapının sürdürülebilirliği için çözüm ortağı firmalarla bir araya gelerek hedeflerini belirledi.
Çözüm ortağı firma yöneticileri ve çalışanlarına, kurumsallaşmanın paydaş firmaların katılımıyla daha da önem kazanacağını, müşteri memnuniyetinin olmazsa olmazları arasında kalitenin çok önemli bir yer aldığını vurgulayan Çalık YEDAŞ, bu sürecin içine dahil olan çözüm ortağı firmaların da sürdürülebilir başarının içinde yer alması için 'büyük aileyi' Samsun ve Ordu'da düzenlediği geceyle bir araya getirdi. Tüm paydaşların oluşturacağı sinerji ile şekillenen vizyoner ve misyoner bir bakış açısı ile başarının sürdürülebilir olacağına inanan Çalık YEDAŞ, toplam kalite açısından hedeflere ulaşmanın etik değerlerin içselleştirilmesiyle sağlanabileceğini ön görüyor.
Samsun ve Ordu'da tedarikçi firmalarla düzenlenen 'Sürdürülebilir Tedarikçi İletişim Toplantıları'na başkanlık eden Çalık YEDAŞ Genel Müdürü Nurettin Türkoğlu, Çalık YEDAŞ'ın yönetim modelini anlatmak ve kurumsallaşmanın önemine dikkat çekmek için bir araya geldiklerini belirtti. Türkoğlu yaptığı konuşmada, "Çözüm ortağı firmalarımızın da bizimle aynı hedef ve doğrultuda olması gerekliliğinin altını çizmek istiyorum. Zor bir iş yapıyoruz ve bu iş için eğitimli olmamız, kaliteye giden yolda yeterli bilgi ve birikime sahip olmamız gerekiyor. Günü kurtarmak içi değil, kurumsal hedeflerimize varmak için çalışmalı, öğrenmeliyiz. Kalite kolay elde edilen başarılarla ulaşılabilen bir nokta olmadığı gibi, fedakarlık gösterebilen, sürdürülebilir bir yapının içinde var olanların ulaşabileceği bir noktadır. Çalık YEDAŞ ve çözüm ortağı firma çalışanları, Çalık YEDAŞ kurumsal ilkelerine göre çalışmak ve iş akdini sürdürmek zorundadır. Bizim müşteriyle direk temas kuran ilk yüzümüz sizlersiniz. Zor anlarda fark yaratmak zorundasınız. İş güvenliğine özen göstermelisiniz. Hedeflerimiz büyük ve bu yolda entegre olmalıyız. Çalık YEDAŞ olarak eğitim çalışmalarımız devam edecek. Büyük bir ailenin ferdi olarak, ortağı olduğunuz Çalık YEDAŞ şirketinin kurumsal hedeflerine ortak olun ve kaliteye giden yolculuğumuzda yer alın" dedi.
(SAM-SLH-Y)

04.02.2013 17:41:12 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT