1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Çakallarla Dans 3 sıfır sıkıntı Sugarworkz ve TAFF Pictures yapımcılığında rekora koştu..

Çakallarla Dans 3 sıfır sıkıntı Sugarworkz ve TAFF Pictures yapımcılığında rekora koştu..

Çakallarla Dans 3 sıfır sıkıntı Sugarworkz ve TAFF Pictures yapımcılığında rekora koştu..
A+A-

Çakallarla Dans 3 sıfır sıkıntı adlı filmin gişe rakamları açıklandı ve Çakallarla adlı filme milyonluk gişe rekoru geldi. Çakallarla Dans 3 sıfır sıkıntı gişe rekoru patlaması yaptı..Çakallarla Dans 3 sıfır Sıkıntıya rağbet büyük..

Çakallarla dans 3 sıfır sıkıntı gişe rekoruna doymuyor..Sinemanın yeni yüzü Çakallarla Dans 3 sıfır sıkıntı adlı film için yapılan gişe için rakamlar açıklandı. Çakallarla dans 3 sıfır sıkıntı ve gişede yapılan milyonluk rekor ile gündeme damga vurdu.  senaryosu Ali tanrıverdi ve Yapımcılığını ise Sugarworkz & TAFF Pictures'ın üstlendiği filme rağbet oldukça büyük..


Çakallarla Dans 3 sıfır sıkıntı gişe rakamları rekor kırdı..Çakallarla Dans 3 '0' Sıkıntıya rağbet büyük..Muhteşem filmin muhteşem oyuncuları olan şevket çoruh  ilker ayrık timur acar ve Murat akkoyunlu ile derya baykal gibi ünlü isimlerin olduğu bu film daha önce izleyicisi ile buluşmuştu.Çakallarla Dans 3 Sıfır Sıkıntı' 1.032.117 izleyicisi ile seri filmler arasında her filmde artış gösteren tek film oldu ve tüm dikkatleri üstüne çekti.

cako.jpg

Çakallarla Dans 3 sıfır sıkıntı adlı filmin gişe rakamları açıklandı ve Çakallarla adlı filme milyonluk gişe rekoru geldi. Çakallarla dans 3 sıfır sıkıntı ile rekora koştu...


Çakallarla Dans 3 Sıfır Sıkıntı' filminin konusu:

 Kayınço Gökhan, Muhasebeci Servet, Köfte Necmi ve Del Piero Hikmet. 'Denetimli serbestlik' koşuluyla hayatlarına devam ederken, topluma uyum sağlamak için grup terapisine giderler. Bir gün Del Piero Hikmet, hayatının kırılma anını yaşayacağından habersiz olarak bindiği vapurda, ömrü boyunca unutamayacağı güzeller güzeli 'dilsiz' bir kadın olan Mihriban ile tanışır. 'Yani kızın ağzı var, dili yoktur'. İkili gün geçtikçe kalp gözü ile anlaşıyor, anlaştıkça birbirine aşık oluyordur. 

Hayatında ilk defa bir kadın eli tutan Hikmet, Mihriban ile evlenme kararı alır. Mihriban'ın annesi Cemile'nin, Hikmet'ten tek bir isteği olur. Ölmeden önce kızının tekrar 'Anne' demesi... Ameliyatın pahalı olması tek engel olup, bizimkiler açısından, çakallık yapmadan bulunması zor bir meblağdır. Ama iyilik için yapılan çakallık, çakallık sayılır mı? Arkadaşlarının mutluluğu için her türlü yola başvuran çakalları macera, aksiyon ve kahkaha dolu bir serüven bekliyordur.

A+A-

HABERE YORUM KAT