1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. 'çakallarla Dans 2' Filmi Ekibi Başkentte Sevenleriyle Buluştu

'çakallarla Dans 2' Filmi Ekibi Başkentte Sevenleriyle Buluştu

çakallarla Dans 2 Filmi Ekibi Başkentte Sevenleriyle Buluştu
A+A-

İlki 2010 yılında çekilen Çakallarla Dans filminin ikincisi vizyona girdi. Film ekibi başkent Ankara'da sevenleriyle buluştu. Yönetmenliğini Murat Şeker'in üstlendiği; Şevket Çoruh, Timur Acar, Didem

İlki 2010 yılında çekilen Çakallarla Dans filminin ikincisi vizyona girdi. Film ekibi başkent Ankara'da sevenleriyle buluştu.
Yönetmenliğini Murat Şeker'in üstlendiği; Şevket Çoruh, Timur Acar, Didem Balçın, İlker Ayrık ve Murat Akkoyunlu gibi ünlü oyuncuların rol aldığı 'Çakallarla Dans 2' filminin ekibi, Ankara Nata Vega Alışveriş Merkezi'nde sevenleriyle bir araya geldi. 7 Aralık 2012 tarihinde vizyona giren ve "Hastasıyız Dede" repliği ile hafızalara kazınan Çakallarla Dans 2 filminin yönetmeni Murat Şeker, senaristi Ali Tanrıverdi ve oyunculardan Didem Balçın ile Timur Acar, söyleşide soruları yanıtladı.
Söyleşi sırasında en çok merak edilen sorular ise, filmin çekim aşamasında neler yaşandığı ve üçüncü filmin gelip gelmeyeceği oldu. Samimi bir ortamda gerçekleştirilen söyleşinin ardından film ekibi, sevenlerine imza verdi, onlarla fotoğraf çektirdi.
(PS-OK-Y)

09.12.2012 18:14:13 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT