1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Çağlayan; "2013 Yılının Türkiye Ve Tüm İnsanlığa Huzur, Başarı Ve Sevinç Getirmesini Diliyorum"

Çağlayan; "2013 Yılının Türkiye Ve Tüm İnsanlığa Huzur, Başarı Ve Sevinç Getirmesini Diliyorum"

Çağlayan;  2013 Yılının Türkiye Ve Tüm İnsanlığa Huzur, Başarı Ve Sevinç Getirmesini Diliyorum
A+A-

Kırklareli Belediye Başkanı Cavit Çağlayan; yeni yılın Türkiye ve tüm insanlığa huzur, başarı ve sevinç getirmesini diliyorum" dedi.Yeni yıl dolayısıyla Başkan Çağlayan yayımladığı mesajda şunları ka

Kırklareli Belediye Başkanı Cavit Çağlayan; yeni yılın Türkiye ve tüm insanlığa huzur, başarı ve sevinç getirmesini diliyorum" dedi.
Yeni yıl dolayısıyla Başkan Çağlayan yayımladığı mesajda şunları kaydetti;
"Üzüntü ve sevinçleriyle bir yılı daha geride bırakıyor, umut ve beklentilerle yeni bir yıla giriyoruz.
Tüm insanlığın büyük ümitler beslediği yeni yıla gireceğimiz bu günler, geride bıraktığımız yılda yaptıklarımızın ve yapamadıklarımızın değerlendirilmesi ve yeni hedeflerin belirlenmesi açısından bizim için büyük önem taşımaktadır.
Her yeni yıl mutluluğun pekiştiği, umutların, beklentilerin ve heyecanların arttığı önemli günlerdir. Yeni bir yılı daha birlikte karşılıyor olmaktan duyduğum mutluluğu tüm vatandaşlarımla birlikte paylaşıyorum. Bu duygu ve düşüncelerle; 2013 yılının başta ülkemize, tüm insanlığa ve tüm Kırklarelilere huzur getirmesini, başarının sürekli olmasını, sevginin hiç eksik olmamasını, birlik ve beraberlik anlayışımızın daha da pekişmesini sağlamasını diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum."

25.12.2012 15:09:34 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT