1. HABERLER

  2. Çağatay Ulusoy Ve Gizem Karaca Adliyeden Ayrıldı Oğuzcan Yazar

Çağatay Ulusoy Ve Gizem Karaca Adliyeden Ayrıldı Oğuzcan Yazar

Çağatay Ulusoy Ve Gizem Karaca Adliyeden Ayrıldı  Oğuzcan Yazar
A+A-

Narkotik operasyonunda gözaltına alınıp, savcılık sorgularının ardından serbest bırakılan Çağatay Ulusoy ve Gizem Karaca adliyeden ayrıldı. Soruşturmayı yürüten Cumhuriyet Savcısı Abdullah Mirza Co

Narkotik operasyonunda gözaltına alınıp, savcılık sorgularının ardından serbest bırakılan Çağatay Ulusoy ve Gizem Karaca adliyeden ayrıldı.
Soruşturmayı yürüten Cumhuriyet Savcısı Abdullah Mirza Coşkun tarafından sorgulanan şüphelilerden Çağatay Ulusoy ve Gizem Karaca'nın da aralarında bulunduğu 15 kişi serbest bırakıldı. Ulusoy adliye çıkışında basın mensuplarının sorularını yanıtsız bırakarak, kendisini bekleyen araca binip adliyeden ayrıldı. Gizem Karaca da adliye çıkışında soruları yanıtsız bıraktı.
Operasyon kapsamında gözaltın alınıp serbest bırakılan Çağatay Ulusoy'un menajeri Selin Boronkay ise "Çok kötü bir deneyimdi. Her şey düştü. Hepimiz temiziz. Bence herkes bundan sonra dikkatli olacak. Gençlere söylüyorum, dikkat edin. Yanlışlıkla bile kimse bunları yaşamasın. Polis işini güzel yaptı" dedi.
(YM-OY-ÇK-Y)

28.01.2013 17:36:07 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT