1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Caddelere Kilit Parke Taşı Düzenlemesi

Caddelere Kilit Parke Taşı Düzenlemesi

Caddelere Kilit Parke Taşı Düzenlemesi
A+A-

Gediz Belediyesi, Kumtaş ve Hidayet Dönmez Caddelerinde kilit parke taşı ile düzenleme çalışması başlattı. Yapılan çalışmalarla ilgili bilgi veren Gediz Belediye Başkanı Mehmed Ali Saraoğlu, beledi

Gediz Belediyesi, Kumtaş ve Hidayet Dönmez Caddelerinde kilit parke taşı ile düzenleme çalışması başlattı.
Yapılan çalışmalarla ilgili bilgi veren Gediz Belediye Başkanı Mehmed Ali Saraoğlu, belediye tarafından şehir içerisinde cadde ve sokaklarda gerçekleştirilen düzenleme çalışmalarının Kumtaş ve Hidayet Dönmez Caddelerinde kilit parke döşemesi ile devam ettiğini söyledi.
Belediye Başkanı Mehmed Ali Saraoğlu, "İlçemiz genelinde bulunan tüm cadde ve sokaklarda kilit parke ile düzenleme çalışmalarına imkanlar ölçüsünde devam ediyoruz. Atatürk Caddesinde yaptığımız çalışmalar tamamlandıktan sonra hava şartları nedeniyle Kumtaş Caddesine bir süre ara vermek zorunda kalmıştık. Şu an Kumtaş caddesini tamamladık. Yakında Hidayet Dönmez Caddesini de kilit parke taşı ile kaplayacağız.
Yapılan düzenleme çalışmaları ile ilçemiz ana arterleri, cadde ve sokakları hem araç hem de yaya trafiği bakımından uygun hale gelmekte, yapılan yaya yolları ile vatandaşlarımız trafik endişesi olmadan güven içerisinde bulunmaktadır. Yol düzenleme çalışmalarımız aynı kapsamda devam edecektir" açıklamasında bulundu.
(MA-EFE)

06.02.2013 13:43:51 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT