1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Büyükşehir'in Asfalt Çalışmaları Sürüyor

Büyükşehir'in Asfalt Çalışmaları Sürüyor

Büyükşehirin Asfalt Çalışmaları Sürüyor
A+A-

Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, Fen İşleri Daire Başkanlığı'na bağlı Yol Müdürlüğü ekiplerinin Mıdık Bulvarı'nda sürdürdüğü asfalt çalışmalarını denetledi. Çalışmalarla il

Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, Fen İşleri Daire Başkanlığı'na bağlı Yol Müdürlüğü ekiplerinin Mıdık Bulvarı'nda sürdürdüğü asfalt çalışmalarını denetledi.
Çalışmalarla ilgili Yol Müdürü Hüseyin Dündar'dan bilgi alan Zihni Aldırmaz, "Bizim hizmet anlayışımızda doğu-batı, kuzey-güney ayrımı yok. Şimdi Mıdık Bulvarı'nda kaplama yapılıyor. Daha önce altyapısını tamamladığımız bulvarı asfaltlıyoruz. Kaldırım çalışmaları da sürüyor. Bu bölgede yaşayan hemşerilerimize hayırlı olsun" dedi.
Mıdık Mahallesi Muhtarı Yusuf Tanrıseven de, son yıllara kadar mahalle olarak yeterli hizmeti alamadıklarını belirterek, "Ancak önce aski kanalizasyon, yağmur suyu tahliye sistemi ve su sorunumuzu çözdü. Şimdi de Mıdık Bulvarı'nın asfaltı yapılıyor. Sayın Başkanımıza minnettarız, teşekkür ediyoruz" şeklinde konuştu.
Zihni Aldırmaz, Mıdık Bulvarı'ndaki çalışmaları denetlemesi sırasında yol müdürlüğü çalışanlarına çikolata ikram etti.
(ADN-Y)

26.12.2012 11:36:58 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT