1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Büyükşehir, Projeye İsim Arıyor

Büyükşehir, Projeye İsim Arıyor

Büyükşehir, Projeye İsim Arıyor
A+A-

Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından Bandırma Plajı'nın yanında yaptırılan ve Türkiye'de başka bir örneği olmayan sosyal sorumluluk projesine isim aranıyor. Her yaştan engelli vatandaşın farklı

Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından Bandırma Plajı'nın yanında yaptırılan ve Türkiye'de başka bir örneği olmayan sosyal sorumluluk projesine isim aranıyor.
Her yaştan engelli vatandaşın farklı branşlarda eğitim alacağı, rehabilitasyon ve sağlık hizmetlerinden yararlanacağı, konaklayacağı, uzmanlar eşliğinde denize ve havuza girip sosyalleşeceği kamp alanının inşaatı bitmek üzere. Projeye isim arayan Samsun Büyükşehir Belediyesi, bu ismi Samsun halkına sorarak belirleyecek.
Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan açıklamaya göre; içerisinde engel ya da özür kelimelerinin geçmediği, tamamen vatandaşların özgün düşüncelerinin ürünü olan bir isim belirlenecek. 'Bu ismi ben vermek istiyorum' diyen Samsunluların, Samsun Büyükşehir Belediyesi internet sitesine (www.samsun.bel.tr) girerek ilgili bölümü tıklayarak ve düşündüğü ismi yazarak kaydedebilecekleri belirtildi.
(SAM-SLH-Y)

18.02.2013 16:01:22 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT