1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Büyükşehir Belediyesi Cihat Şener'i Gençlerle Buluşturuyor

Büyükşehir Belediyesi Cihat Şener'i Gençlerle Buluşturuyor

Büyükşehir Belediyesi Cihat Şeneri Gençlerle Buluşturuyor
A+A-

Antalya Büyükşehir Belediyesi, motivasyon ustası Cihat Şener'i, Aile Söyleşileri kapsamında 26 Ocak'ta AKM'de gençlerle buluşturuyor. Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı tarafından organize edi

Antalya Büyükşehir Belediyesi, motivasyon ustası Cihat Şener'i, Aile Söyleşileri kapsamında 26 Ocak'ta AKM'de gençlerle buluşturuyor.
Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı tarafından organize edilen 'Hayatımız Sınav-Sınava Hazırlık' konulu bilgilendirme toplantısında, Türkiye'nin sınavlara hazırlık konusunda en bilgili ve etkili isimlerinden biri olan Cihat Şener, öğrencilere sınavlara nasıl motive olacakları konusunda bilgiler verecek.
Gençlerin bu dönemde ihtiyaç duydukları 'koçluk' görevini üstlenen Cihat Şener, başarılı olmak için yöntemler ve ipuçları sunacak, anlaşılmayan noktaları aydınlatacak.
Şener söyleşide hem puanlamalar, sınav soruları gibi teknik hem de sınav kaygısı, ders çalışamama gibi duygusal konularda gençlere destek olacak. Ücretsiz etkinliğe tüm Antalyalıların davetli olduğu bildirildi.
(SK-Y)

24.01.2013 13:23:20 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT