1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Büyükerşen'e Ziyaretler

Büyükerşen'e Ziyaretler

Büyükerşene Ziyaretler
A+A-

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclisi Üyesi Faruk Demir ile İzmir Ege-Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen'i ziyaret etti. Başka

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclisi Üyesi Faruk Demir ile İzmir Ege-Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen'i ziyaret etti.
Başkanlık makamındaki ziyarette konuşan İzmir Ege-Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan, kooperatifçiliğin ülke gündeminden giderek çıktığını ve sistem içinde kendisine yer bulmakta her geçen gün zorlandığını söyledi.
CHP Parti Meclisi üyesi Demir ise, Türkiye'nin içinde bulunduğu siyasi ortama yönelik yaptığı değerlendirmede, hem iç, hem de dış meselelerle ilgili ülkenin zor bir dönemeçten geçtiğine dikkat çekti.
Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, "Türkiye büyük ve güçlü bir ülke. Her alanda yaşadığımız sıkıntılar olduğu doğru. Ancak ülkemiz bütün bu sıkıntıların üstesinden gelecek kudrete sahiptir" diye konuştu.
(KÇ-MŞ)

12.02.2013 17:08:13 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT