1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Büyükaslan'dan Memur Sen'in İmza Kampanyasına Destek

Büyükaslan'dan Memur Sen'in İmza Kampanyasına Destek

Büyükaslandan Memur Senin İmza Kampanyasına Destek
A+A-

Adıyaman Belediye Başkanı Necip Büyükaslan, Memur-Sen Konfederasyonu'nun kamuda kılık kıyafet özgürlüğü için başlattığı imza kampanyasına destek verdi. Kamuda kılık kıyafet serbestliği için tüm Türkiy

Adıyaman Belediye Başkanı Necip Büyükaslan, Memur-Sen Konfederasyonu'nun kamuda kılık kıyafet özgürlüğü için başlattığı imza kampanyasına destek verdi. Kamuda kılık kıyafet serbestliği için tüm Türkiye'de olduğu gibi Adıyaman'da da imza kampanyası düzenleyen Memur-Sen Adıyaman Şubesi, Demokrasi Parkı önünde stant açtı. Başkan Büyükaslan, standa giderek, imza kampanyasına destek sundu. Burada bir açıklama yapan Büyükaslan, "Memur-Sen'in Türkiye genelinde başlatmış olduğu 'Kamusal Alandaki Başörtüsü Yasağına Hayır' kampanyasına Adıyaman Belediye Başkanı olarak destek vermek üzere buradayız. Memur-Sen'in başlatmış olduğu bu güzel kampanyayı can-ı gönülden destekliyoruz. İnşallah hükümetimiz başörtüsü sorununu da çözüme kavuşturur ve bu zulüm ortadan kalkmış olur. Kampanyayı başlatan Memur-Sen'e, Adıyaman'daki çok değerli temsilcisi Gaffari İzci'ye, yönetim kurulu üyelerine ve tüm destek verenlere teşekkür ediyorum" dedi.
Belediye Başkanı Necip Büyükaslan'ın desteklerinden dolayı mutlu olduğunu dile getiren Memur-Sen Adıyaman İl Başkanı Gaffari İzci ise şunları söyledi: "Belediye başkanımıza bu değerli teşriflerinden dolayı teşekkür ediyorum. Standımıza, kampanyamıza desteklerinden dolayı şükranlarımı sunuyorum. Sayın Başkanımız inşallah bunu etkili yerlerde dile getirir sorunun çözümü için önemli bir adım atılmış olur. İnşallah isteyen istediği kıyafetle işyerine, okuluna, kurumuna gider çalışır. Esas olan verimliliktir. Yasaklarla ülke bir yere gitmeyecektir. O yüzden Memur-Sen 10 milyon gibi bir hedef koyarak, Türkiye genelinde bunu başlatmış oldu."
(CK-HO-Y)

15.01.2013 16:57:22 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT