1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Büyük Birlik Partisi'nin 20. Kuruluş Yıldönümünü Kutlanıyor
Büyük Birlik Partisinin 20. Kuruluş Yıldönümünü Kutlanıyor

Büyük Birlik Partisi'nin 20. Kuruluş Yıldönümünü Kutlanıyor

Sivas Belediye Başkanı Doğan Ürgüp, Büyük Birlik Partisi'nin kuruluşunun 20. yılı dolayısıyla Ankara'da düzenlenen kutlama programına katıldı. Partinin bütün yetkililerinin bulunduğu programda, par

A+A-
Sivas Belediye Başkanı Doğan Ürgüp, Büyük Birlik Partisi'nin kuruluşunun 20. yılı dolayısıyla Ankara'da düzenlenen kutlama programına katıldı.
Partinin bütün yetkililerinin bulunduğu programda, parti tarihini anlatan bir slayt gösterisi sergilendi. Program öncesi ve program sırasında Sivas Belediye Başkanı Doğan Ürgüp'e partililer ve katılımcılar yoğun ilgi gösterdi.
Partisinin 20. kuruluş yıldönümü dolayısıyla bir açıklama yapan Sivas Belediye Başkanı Doğan Ürgüp şunları söyledi:
"Böyle güzel bir günde rahmetli kurucu genel başkanımız Muhsin Yazıcıoğlu da aramızda olsun isterdik. Duamız ve inancımız odur ki o şimdi bizi cennetten izliyor. Elbette onun kurduğu parti onun ilkeleri çerçevesinde yoluna emin adımlarla devam ediyor. Büyük Birlik Partisi 20 yıldır temiz, ilkeli, milletten yana, demokrasiden yana bir tavır almıştır. Milletimizin gönlünde müstesna bir hüsnü kabul görmüştür. Konjonktür dolayısıyla milletimizi bizi hep yedekte bekletmiştir. İnşallah önümüzdeki dönem milletimiz bize daha fazla hizmet imkânı verecektir. Bu inançla çalışmalarımız devam edecektir. Sivas Belediye Başkanı olarak biz de seçildiğimizden bu yana partimizin ilkeleri ve rahmetli Liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu'nun misyonuna uygun hareket ettik. Sivas'ı kalkındırmak, Sivaslıyı memnun etmek en büyük hedefimiz oldu. Birçok alanda çok büyük projeler başlattık. İnşallah projelerimizi tamamlayınca bütün Türkiye'nin imrenerek bakacağı bir Sivas ortaya çıkacak. Bu vesileyle ben bir kez daha partimizin 20. kuruluş yıl dönümünü kutluyor, rahmetli genel başkanımız ve onunla birlikte şahadet şerbeti içen arkadaşlarımıza yüce Allah'tan sonsuz rahmet diliyorum" dedi.
(UY-ZB-Y)

29.01.2013 16:32:09 TSI

HABERE YORUM KAT