1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Büyük Atatürk Koşusunda İha İmzası (Fotoğraflı

Büyük Atatürk Koşusunda İha İmzası (Fotoğraflı

Büyük Atatürk Koşusunda İha İmzası  (Fotoğraflı
A+A-

Bursa'da düzenlenen "77. Büyük Atatürk Koşusu"nda yarışmacılar 5 kilometrelik yolu birinci gelmek için koştu. Matserler kategorisinde İhlas Haber Ajansı imzalı formayla yarışan Enver Koç bronz madalya

Bursa'da düzenlenen "77. Büyük Atatürk Koşusu"nda yarışmacılar 5 kilometrelik yolu birinci gelmek için koştu. Matserler kategorisinde İhlas Haber Ajansı imzalı formayla yarışan Enver Koç bronz madalyanın sahibi oldu.
Her yıl düzenlenen Büyük Atatürk Koşusu Bursa'da sabahın erken saatlerinde başlarken, yarışmacılar 5 kilometrelik yolu lider olarak tamamlamak için ter döktü. Yoğun güvenlik önlemlerinin altında yapılan koşuda İhlas Haber Ajansı imzalı formasıyla yarışan Enver Koç'da dereceye girdi. Çekirge Mahallesi'ndeki Askeri Hastane önünden başlayan koşu Heykel'deki Atatürk Anıtı'nda son bulurken, 5 kilometrelik yolu 20 dakikada 3. olarak bitiren Koç, bronz madalyanın sahibi oldu.
80 sporcunun katıldığı yarışmada Masterler kategorisinin 60-65 yaş grubunda ise Ali Turan 1. gelerek altın madalyayı aldı.
(ET-

09.12.2012 11:56:36 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT