1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Bursa'yı Yurt Dışında Başarıyla Temsil Eden Sporcular Ödüllerini Aldı

Bursa'yı Yurt Dışında Başarıyla Temsil Eden Sporcular Ödüllerini Aldı

Bursayı Yurt Dışında Başarıyla Temsil Eden Sporcular Ödüllerini Aldı
A+A-

Dünya Avrupa ve Balkan Şampiyonasında derece alan Bursalı sporcular İl Özel İdaresi'nde yapılan törenle ödüllerini aldı. Bursa Valisi Şahabettin Harput, dereceye giren sporcular, sporcu antrenörler

Dünya Avrupa ve Balkan Şampiyonasında derece alan Bursalı sporcular İl Özel İdaresi'nde yapılan törenle ödüllerini aldı.
Bursa Valisi Şahabettin Harput, dereceye giren sporcular, sporcu antrenörleri ve davetlilerin katıldığı ödül töreninde Dünya Avrupa ve Balkan Şampiyonasında derece alan 63 sporcu ve ilk üçe giren 39 sporcu ve antrenörüne ödülleri verildi. Törende birçok dalda derece yapan sporculara ödül verilirken, 65-56 yaş üzeri yarışmalarda ödül alan Ali Turan, Dr. Murat Kaçar, 70-74 yaş arası yarışmalarda ödül alan emekli Albay Muzaffer Güven, Vali Harput tarafından tek tek tebrik edildi.
Ödül töreni öncesi konuşan Şahabettin Harput, bütün sporculara Bursa'yı ve Türk bayrağını yurt dışında temsil etikleri için teşekkür etti. Şampiyonalarda birincilik elde eden sporculara ödüllerini veren Harput, tören sırasında ödüllerini alan sporcularla hatıra fotoğrafı çektirdi.
(MŞ)

16.01.2013 11:24:41 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT