1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Bursasporlu Futbolculardan Bakan Suat Kılıç'a Teşekkür

Bursasporlu Futbolculardan Bakan Suat Kılıç'a Teşekkür

Bursasporlu Futbolculardan Bakan Suat Kılıça Teşekkür
A+A-

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı gençlik liderlerinin ziyaret ettiği Bursasporlu futbolcular, Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç'a teşekkür etti. Bursaspor Özlüce Tesisleri'ni ziyaret e

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı gençlik liderlerinin ziyaret ettiği Bursasporlu futbolcular, Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç'a teşekkür etti.
Bursaspor Özlüce Tesisleri'ni ziyaret eden Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı gençlik liderleri; kaptan Ömer Erdoğan, İbrahim Öztürk, Serdar Aziz ve Tuncay Şanlı ile sohbet etti. Gençlik liderleri, futbolculara bakanlığın çalışmalarını ayrıntılı bir şekilde anlatma fırsatı buldu. Bakanlığın yaptığı çalışmaları, gençlere sunduğu imkanları ve etkinlikleri hayranlıkla dinleyen Bursasporlu sporcular, iyi değerlendirdikleri takdirde bu imkanların gençlerin gelişimine büyük katkı sağlayacağını dile getirdi.
Bursaspor'un başarılı futbolcusu Tuncay Şanlı, gençlerin sadece sporla değil, kültürel, sosyal ve eğitsel etkinliklerle buluşturulduğunu belirtti. Şanlı, çok yönlü ve nitelikli bir gençliğin oluşturulması için çalışmalara imza atan Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç'a teşekkür etti.
(YS-EYB-S)

12.02.2013 14:12:23 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT