1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Bursaspor'dan Ozan İpek Açıklaması Bursa

Bursaspor'dan Ozan İpek Açıklaması Bursa

Bursaspordan Ozan İpek Açıklaması  Bursa
A+A-

Bursaspor Yönetim Kurulu, Ozan İpek ile ilgili nihai kararı en kısa zamanda kamuoyuna açıklayacaklarını söyledi. Bursaspor yönetim kurulu üyeleri, son 24 saat içinde sözleşmeli futbolcusu Ozan İpek

Bursaspor Yönetim Kurulu, Ozan İpek ile ilgili nihai kararı en kısa zamanda kamuoyuna açıklayacaklarını söyledi.
Bursaspor yönetim kurulu üyeleri, son 24 saat içinde sözleşmeli futbolcusu Ozan İpek'in bazı yerel basın ve televizyon kanallarına yaptığı açıklama ve yorumları dikkatle takip edildiğini ifade etti. Kulübün sistem, karar ve davranışlarında hiçbir zaman kişisel düşünce ve mülahazalar ile hareket etmeyeceğinin ifade edildiği açıklamada, "Bu anlamda değerli bir futbolcusunu ortada çok gerektirici nedenler bulunmadan asla gözden çıkarmaz. Bu futbolcumuz hakkında kulübümüzce yapılan disiplin işlemleri, TFF talimatları, sözleşme ve uygulama prensiplerine uygun, yani hukuk çerçevesinde icra edilmiştir. Altı çizilerek de belirtilmelidir ki; tamamen teknik heyetimizin bilgisi ve koordinasyonu çerçevesinde. Futbolcumuz Ozan İpek hakkında teknik heyetimiz ve yönetimimiz, disiplin cezaları öncesinde tolerans sınırlarını defalarca zorlamış, çıkan sorunları her defasında aile içerisinde çözümler aranmıştır. Bu anlamda kendisini kazanmak adına tüm çaba ve özen dikkatle sarf edilmiştir. Ancak profesyonellerin uymak zorunda oldukları kurallar vardır ve şüphesiz kulübümüzün menfaat ve prensipleri her türlü düşüncenin üzerindedir" dedi.
Ozan İpek konusunda açıklama yapılacağını belirten yönetim kurulu, "Bir yanda vazgeçilmez kulüp menfaat ve prensipleri, diğer yanda ise özellikle şampiyon kadroda emeği geçmiş bir evladımız olduğu da düşünülerek, kendisinin de menfaatleri ve gelecekteki sportif yaşamının gözetileceği, en uygun nihai kararın da kısa süre içerisinde verileceği hususu kamuoyuna saygı ile duyurulur" diye konuştu.
(YS-BÇ-S)

16.01.2013 14:23:39 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT