1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Bursaspor'da Hedef İlk 3

Bursaspor'da Hedef İlk 3

Bursasporda Hedef İlk 3
A+A-

Bursaspor 2.Başkanı Recep Bölükbaşı, şampiyonluk havasını tekrar yakaladıklarını belirterek, "Eğer birlik beraberlik içinde olursak, taraftarımız takıma ve teknik ekibimize inanıp sahip çıkarsa daha g

Bursaspor 2.Başkanı Recep Bölükbaşı, şampiyonluk havasını tekrar yakaladıklarını belirterek, "Eğer birlik beraberlik içinde olursak, taraftarımız takıma ve teknik ekibimize inanıp sahip çıkarsa daha güzel günler gelecek. Unuttuğmuzu şampiyonluk havası ve galibiyetler serisi geri gelecek" dedi. Bursaspor Futbol Şube Sorumlusu Erkan Kamat da bundan sonra aynı ciddiyetle ve güzel oyunla Bursaspor'un ilk 3 içerisinde olacağını bildirdi.
Karabük maçında 3 puanın 3 golle gelmesi yöneticileri de sevindirdi. 2.Başkan Recep Bölükbaşı, Karabük karşılaşmasının önemine temas ederek, "Bu maç bizim için çok önemliydi. Avrupa kupaları hedefimiz için gerekiyordu. Kan değişimi oldu. Hafta içi güzel çalışmalar oldu. Futbolcular inandı, Karabük'te gereğini yaptılar. Bursaspor bu. Eğer birlik beraberlik içinde olursak, taraftarlarımız takımı desteklerse, sahip çıkarlarsa teknik ekibimize ben inanıyorum daha güzel olacak. Unuttuğumuz galibiyetler, şampiyonluk havalarını tekrar yaşayabiliriz. Yeter ki taraftarlarımız da inansınlar. Bursa'ya yakışanı yapmalıyız. Galibiyet gelince yorgunluk da unutuluyor. Kan değişimine ihtiyaç vardı. Bu bir başlangıç" dedi.
Futbol Şube Sorumlusu Erkan Kamat da, "Mutluluktan ve heyecandan söyleyecek söz yok. O kadar anlamlı bir galibiyet oldu ki, oyuncularımızın gösterdiği performans, özveri, kazanma hırsı muhteşemdi. Böyle bir oyunun karşılığında 3 puan almak, zirvede iddialı olmak için Karabük maçı önemliydi. Bundan sonra da aynı oyun, aynı ciddiyetle, puanlarla haftaları kapatırsak ilk 3 içinde oluruz. Arkadaşlarımızda o heyecan var. İnşallah hocamızın da yeni gelmesi önemli. Birlik beraberlik içinde olalım. Biz Bursaspor için ne gerekiyorsa ne yaptıysak bundan sonra da yapacağız" diye konuştu.
Genel Sekreter İlhan Uslu ise şunları söyledi: "Uzun zamandan beri 3 olsun bizim olsun esprisi vardı. Hem 3 gol attık hem 3 puan aldık. Karabük iyi oynayan bir takım. İstanbul takımlarıyla oynadıkları maçlarda puanlar almış. Bize karşı da iyi oynadılar. Takımımızın mücadelesi çok güzel. Hikmet Karaman'ın motivasyonu, orta sahanın diri pres yapması işimizi kolaylaştırdı. Elazığ maçında gelecek 3 puan bizi yukarıdaki takımların arasına atacak. Böyle devam ettiği sürece hedefimiz içinde kalma ihtimalimiz artacak"
(İHS

11.02.2013 14:02:43 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT