1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Bursaspor'da Devre Arası Hazırlıkları Sürüyor

Bursaspor'da Devre Arası Hazırlıkları Sürüyor

Bursasporda Devre Arası Hazırlıkları Sürüyor
A+A-

Bursaspor, bugün akşam saatlerinde yaptığı antrenman ile devre arası hazırlıklarını sürdürdü. Devre arası hazırlık çalışmaları kapsamında Özlüce Tesisleri'nde yapılan kamp, bugün akşam saatlerinde

Bursaspor, bugün akşam saatlerinde yaptığı antrenman ile devre arası hazırlıklarını sürdürdü.
Devre arası hazırlık çalışmaları kapsamında Özlüce Tesisleri'nde yapılan kamp, bugün akşam saatlerinde yapılan antrenmanla devam etti. Teknik direktör Ertuğrul Sağlam nezaretinde yapılan antrenman, yaklaşık 1 buçuk saat sürdü. Isınma hareketleriyle başlayan çalışma, 5'e 2 pas pres çalışması ve minyatür kalelerle yapılan kontrol pas çalışması ile devam etti. Yeni transferler Şener Özbayraklı ve Onur Akbay'ın yanı sıra izinden dönen Teteh Bangura ve Petteri Forsell'de takımla çalışmalara başladı. İzinden dönen diğer oyuncu Gökçek Vederson ve sakatlığı bulunan Tuncay Şanlı ise takımdan ayrı kondisyon salonunda çalıştı.
Öte yandan Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu sporcuları akşam saatlerinde Özlüce Tesisleri'ne gelerek yeşil-beyazlı takımı ziyaret etti. Antrenman sahasında yeşil-beyazlı ekip için için getirdikleri hediyeleri futbolculara takdim eden genç sporcular, daha sonra saha kenarından antrenmanı izledi.
(MA-MFS-MFS-S)

04.01.2013 18:54:13 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT